Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd Polygon Most | 16. 6. 2018

Absolutní výsledky

SE do 1300
1. LIBERTIN Tomáš

SE do 1300
1:59.35 1:58.97 1:59.32 3:58.29
SE do 1800
1. CIKÁN Radek

SE do 1800
1:55.31 1:54.99 1:56.25 3:50.30
2. KUDRNA Miroslav

SE do 1800
1:59.84 1:59.93 2:00.41 3:59.77
+9.47
3. BABICKÝ Petr

SE do 1800
2:00.86 2:00.16 2:02.93 4:01.02
+10.72
4. HUSÁK Jiří

SE do 1800
2:08.92 2:08.45 2:11.77 4:17.37
+27.07
5. ZÁRUBA Lukáš

SE do 1800
2:20.88 2:18.39 2:15.12 4:33.51
+43.21
SE nad 1800
1. MATOUŠEK Jan

SE nad 1800
1:54.63 1:52.75 1:53.30 3:46.05
2. DAVID Filip

SE nad 1800
2:03.66 1:59.95 1:59.23 3:59.18
+13.13
3. RYBÁŘ Jiří

SE nad 1800
2:01.95 2:02.33 2:01.35 4:03.30
+17.25
4. THOMAS Marcel

SE nad 1800
2:05.38 2:01.97 2:02.21 4:04.18
+18.13
E1 4x4
1. ČERNÝ Ctibor

E1 4x4
1:45.44 1:44.40 1:44.92 3:29.32
2. CEBE Robert

E1 4x4
1:50.81 1:50.17 1:50.42 3:40.59
+11.27
E1 do 1400
1. JETENSKÝ Jiří

E1 do 1400
1:56.54 1:54.08 1:54.04 3:48.12
2. ŠAUER Igor

E1 do 1400
1:55.84 1:52.43 3:48.27
+0.15
3. FOUSEK Aleš

E1 do 1400
1:55:99 1:55.59 1:55.31 3:50.90
+2.78
E1 do 1600
1. ČECH Václav

E1 do 1600
1:51.22 1:51.55 1:50.89 3:42.11
2. POLANECKÝ Aleš

E1 do 1600
1:58.25 2:14.41 1:52.32 3:50.57
+8.46
3. ŠÁTEK Jakub

E1 do 1600
1:56.75 1:55.83 1:56.57 3:52.40
+10.29
4. GRIESSBACH Jens

E1 do 1600
1:59.12 1:57.79 1:58.75 3:56.54
+14.43
E1 do 2000
1. WAINER Pavel

E1 do 2000
1:51.29 1:49.90 1:49.09 3:38.99
2. ĎURDÍK Tomáš

E1 do 2000
1:50.79 1:49.99 1:50.78 3:40.77
+1.78
3. PIŠTA Michal

E1 do 2000
DNS DNS
E1 do 900
1. KRAUS Mario

E1 do 900
2:11.02 2:07.08 2:06.85 4:13.93
2. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
2:12.42 2:08.72 2:13.39 4:21.14
+7.21
3. BABÍK Martin

E1 do 900
2:19.31 2:14.06 2:15.60 4:29.66
+15.73
E1 nad 2000
1. PALME Kay

E1 nad 2000
1:45.13 1:44.40 3:29.53
2. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
1:46.17 1:46.66 3:32.83
+3.3
3. NOVOTNÝ Milan

E1 nad 2000
1:56.14 1:54.81 2:11.14 3:50.95
+21.42
4. HENDRICH Jiří

E1 nad 2000
1:56.55 1:55.59 1:55.60 3:51.19
+21.66
5. ALTMAN David

E1 nad 2000
1:59.56 1:58.98 3:58.54
+29.01
Formule/prototypy
1. CHAMOLA Michal

Formule/prototypy
1:38.40 1:38.46 3:16.86
2. VÁVRA Roman

Formule/prototypy
1:49.18 1:49.98 1:48.31 3:37.49
+20.63
3. FISCHER Jakub

Formule/prototypy
DNS DNS
H do 1400
1. ŠINÁGL Milan

H do 1400
1:55.51 1:52.47 1:50.95 3:43.42
2. SKOŘEPA Jan

H do 1400
2:04.53 1:54.84 1:53.93 3:48.77
+5.35
H do 2000
1. RIBOLA Miroslav

H do 2000
2:07.17 2:04.06 4:11.23
2. BLAŽEK Jan

H do 2000
DNS DNS
H do 1600
1. DOLÁK Luboš

H do 1600
1:57.93 1:51.52 1:56.35 3:47.87
2. ANDRYS František

H do 1600
1:53.77 1:54.89 1:55.15 3:48.66
+0.79
H nad 2000
1. PROCHÁZKA Milan

H nad 2000
1:57.20 1:57.55 1:57.60 3:54.75
2. KONDRATIEV Martin

H nad 2000
2:03.77 2:02.84 2:02.00 4:04.84
+10.09
3. LORENZ Thomas

H nad 2000
2:02.98 2:02.17 2:07.50 4:05.15
+10.4
4. ŠTRUPL David

H nad 2000
2:26.11 2:27.69 2:16.98 4:43.09
+48.34

Absolutní výsledky