Triola

Solopysky - Ročov30. 5. 20205 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Přihlášky


 Přihlášení 2020 - postup:  

1. Zasláním SMS ve tvaru : Jméno, Příjmení, třída, st.číslo

2. Zasláním EMAIL ve tvaru : Jméno, Příjmení, třída, st. číslo, telefonní kontakt

3. Zasláním MESSENGER ve tvaru : Jméno, Příjmení, třída, st.číslo, telefonní kontakt

Telefonní kontakt : 721 272 463

Email : tereza.kamenicka@generaliceska.cz

Messenger : Triola Cup - závody do vrchu - Facebook 

Vždy potvrdím zprávou zpět ve tvaru : Potvrzuji přihlášení 

T.K.

Nouzový stav : maximální počet - 80 závodníků

Jméno, Příjmení  Třída  St.č. / P-H
Martin Hanzal  E1 do 1400 přiřadit / H
Vojtěch Homuta SE nad 1800 97 / H
Michal Pišta E1 do 2000 301/ OK 
Martin Pišta E1 nad 2000 401/ OK
Pavel Dyršmíd E1 do 2000 8 / H 
Zdeněk Matas  upřesní přiřadit / H 
Robert Cebe  E1 4x4 88/ H
Ctibor Černý E1 4x4   980 / H 
Pavel Wainer E1 4x4   981    / H
Hiří Husák  SE do 1800 96/ H 
Michaela Matušková  E1 do 1400    / H
Petr Telipský E1 do 1400    / H 
Filip David  SE nad 1800 463/H 
Milan Procházka SE nad 1800 371/ P- OK
Marek Kovář H4 nad 2000 333/ H
Miroslav Ribola SE nad 1800 10 / H
Jiří Nauš SE nad 1800 2/ H
Jiří Raban SE nad 1800 62/ H
Jan Blažek E1 do 900 252/ H
Vladimír Blažek E1 do 900 919/ H
Lukáš Blažek Junior 279/H
Lukáš Slanař E1 nad 2000 711/ H
Richard Pribelský H do 2000 229
Pavel Oršula E1 do 1400 416/ H
Denisa Obergriesova E1 nad 2000 712/ H 
Michal Kotrba E1 do 1600 515/ H
Petr Novák E1 do 900 910/ H 
Petr Novák ml. H nad 2000 909 / H
Jakub Pilník E1 do 1400 230/H
Jiří Rybář SE nad 1800 23 / H
Martin Kondratiev H nad 2000 716 / H
Šátek Jakub E1 do 1600 527/H
Rejšek Karel - Plašan E1 do 2000     /H
Michal Kašpar E1 do 1600 577/H
Martina Kašparová E1 do 1600 557/H
Robert Hanžl E1 do 1600    /H
Radek Kolčava E1 nad 2000 106/H
Boček Jiří E1 do 1600 555/H
Miroslav Verbič E1 nad 2000 7 /H
Zuzana Petříková E1 nad 2000 712/H
Miroslav Kudrna SE do 1800 úprava st.č./H
Igor Šauer E1 do 1400 40/H
František Andrys H do 1600 156/H
Jiří Boček ml.

Zdeněk Svoboda E1 do 2000 323/H 
Bronislav Štefan SE do 1800 118/H
Václav Čech E1 do 1600 19/H
Petr Pěcha E1 do 1400 odhlášení
Milan Šinágl H do 1400 51/H
Jiří Čížek H do 1600 83/H
Baďura Svatopluk E1 do 2000 312
Jan Skořepa H do 1400
Václav Bína H do 1400
Marcel Thomas SE nad 1800 326
Martina Vlačihová E1 do 1400 309
Jindřich Pluhař  E1 do 2000 91
Krňák Jiří st. E1 do 1400 100
Krňák Jiří ml. E1 do 1400 193
Jaroslav Zoula E1 do 2000 475 / H
Petr Reinisch SE nad 2000 77/ H
Jana Davidová E1 do 2000 8 / H
Tomáš Tajč E1 nad 2000 188
Petr Hlavatý, Lenka Hlavatá E1 4x4 52/152
Jaroslav Krotil H do 1600
Dolák Ladislav H do 1600
Luboš Dolák

Šplíchal st.  E1 do 1600 16
Šplíchal ml. H do 2000 666
Lubomír Vrzal E1 do 1400
Jindřich Majer E1 nad 2000 325/H
Milan Jurka E1 do 1400 155/H
Jiří Šťástka Speciál 987/H
Václav Bina H do 1400 448/H
Lukáš Beneš E1 do 2000 přiřadíme/H
Radek Cikán H do 1600 105/H
Roman Marek  H do 2000 přiřadíme / H 
Dalibor Vopat E1 nad 2000       /H 
Jiří Webinger E do 900 901/H
Ivan Svoboda E do 900 902/ H




Přihlášení na závod 

​​