Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky Hradiště - Nová Víska | 22. 9. 2018

Výsledky podle tříd

1. ČERNÝ Ctibor

E1 4x4
2:41.35 2:42.74 2:40.53 5:21.88
2. PEŠEK Vladimír

E1 4x4
2:44.98 2:45.48 2:45.40 5:30.38
+8.5
3. PIŠTA Michal

E1 do 2000
2:49.90 2:49.95 DNS 5:39.85
+17.97
4. KAŠPAR Michal

E1 do 1600
2:56.11 2:50.07 2:49.95 5:40.02
+18.14
5. WAPPLWER Steffen

E1 4x4
2:56.05 2:55.47 2:51.36 5:46.83
+24.95
6. PARTSCH Kevin

H nad 2000
2:55.23 2:55.27 DNS 5:50.50
+28.62
7. ŠMIED Jindra

E1 do 2000
2:56.37 2:54.84 DNF 5:51.21
+29.33
8. MOSCATO Paolo

H do 2000
2:59.41 2:54.83 2:56.39 5:51.22
+29.34
9. BAĎURA Svatopluk

E1 do 2000
2:56.72 2:56.25 DNS 5:52.97
+31.09
10. KOTYZA Roman

E1 nad 2000
2:55.89 2:57.37 2:59.12 5:53.26
+31.38
11. VALÁŠEK Václav

E1 nad 2000
2:57.15 2:57.78 2:57.69 5:54.84
+32.96
12. HOFFMAN Matěj

E1 nad 2000
2:58.14 2:57.55 2:58.11 5:55.66
+33.78
13. MATOUŠEK Jan

E1 nad 2000
2:59.89 2:59.85 2:59.40 5:59.25
+37.37
14. BLAŽEK Jan

H do 2000
3:04.42 3:02.60 3:04.03 6:06.63
+44.75
15. ČECH Václav

E1 do 1600
3:03.30 3:04.16 3:18.75 6:07.46
+45.58
16. CEBE Robert

E1 4x4
3:03.98 3:03.64 DNS 6:07.62
+45.74
17. KRÁL Ivo

E1 do 1600
3:06.46 3:03.51 3:04.77 6:08.28
+46.4
18. ŠAUER Igor

E1 do 1400
3:08.26 3:06.10 3:05.53 6:11.63
+49.75
19. PALME Maxmilian

E1 do 1600
3:07.18 3:05.56 3:06.45 6:12.01
+50.13
20. PROCHÁZKA Milan

SE nad 1800
3:08.25 3:05.76 3:09.27 6:14.01
+52.13
21. WAINER Pavel

E1 do 2000
3:05.68 3:22.06 3:08.48 6:14.16
+52.28
22. HORÁKOVÁ Zuzana

E1 do 1400
3:10.56 3:07.67 3:10.49 6:18.16
+56.28
23. KAŠPAROVÁ Martina

E1 do 1600
3:11.17 3:09.49 3:08.75 6:18.24
+56.36
24. ŠINÁGL Milan

H do 1400
3:10.77 3:08.05 DNS 6:18.82
+56.94
25. ŠPLÍCHAL Jiří

E1 do 2000
3:14.67 3:11.14 3:10.51 6:21.65
+59.77
26. ČERVENÝ Miroslav

H nad 2000
3:12.73 3:11.21 DNS 6:23.94
+62.06
27. HANŽL Robert

E1 do 1400
3:13.99 3:12.01 3:12.25 6:24.26
+62.38
28. JETENSKÝ Jiří

E1 do 1400
3:13.38 3:15.00 3:15.18 6:28.38
+66.5
29. FOLK Klaus

E1 nad 2000
3:16.55 3:14.03 3:15.03 6:29.34
+67.46
30. ŠTEFAN Bronislav

SE do 1300
3:15.56 3:14.00 3:17.65 6:29.56
+67.68
31. VAVRUŠKA Jiří

H do 1600
3:17.41 3:35.88 3:16.25 6:33.66
+71.78
32. ČÍŽEK Jiří

H do 1600
3:24.59 3:17.67 3:16.26 6:33.93
+72.05
33. BABICKÝ Petr

SE do 1800
3:21.83 3:20.85 3:16.28 6:37.13
+75.25
34. LORENZ Thomas

H nad 2000
3:18.69 3:18.67 DNS 6:37.36
+75.48
35. VALKUS Antonín

SE do 1800
3:19.98 3:19.48 3:22.19 6:39.46
+77.58
36. THOMAS Marcel

SE nad 1800
3:20.34 3:21.51 3:24.04 6:41.85
+79.97
37. HETZEL Sven

SE do 1800
3:23.82 3:22.42 DNS 6:46.24
+84.36
38. KONDRATIEV Martin

H nad 2000
3:27.10 3:29.12 DNS 6:56.22
+94.34
39. NOVÁK Petr ml.

E1 do 1600
3:28.08 3:28.16 DNS 6:56.24
+94.36
40. FOUSEK Aleš

E1 do 1400
3:29.62 3:30.89 3:29.73 6:59.35
+97.47
41. RIBOLA Miroslav

H do 2000
3:34.96 3:31.99 3:33.07 7:05.06
+103.18
42. FALK Ralf

E1 do 1600
3:38.09 3:39.16 3:38.44 7:16.53
+114.65
43. KNOP Michal

Formule/prototypy
3:37.80 3:48.19 3:39.45 7:17.25
+115.37
44. HUSÁK Jiří

SE do 1800
3:43.31 3:48.22 3:41.02 7:24.33
+122.45
45. FRANC Jiří

E1 do 1400
3:43.68 3:44.54 3:55.87 7:28.22
+126.34
46. VESELÝ Zdeněk

SE do 1300
3:47.11 3:48.68 DNS 7:35.79
+133.91
47. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
3:49.91 3:51.32 3:47.49 7:37.40
+135.52
48. BABÍK Martin

E1 do 900
3:50.22 3:51.15 DNF 7:41.37
+139.49
49. ANDERS Zdeněk

H do 1400
4:20.78 4:15.42 3:52.46 8:07.88
+166
50. NOVÁK Petr

DNS DNS DNS
51. ŠPLÍCHAL Jiří st.

E1 do 1600
DNF DNS DNS
52. TAJČ Tomáš

E1 do 2000
DNS DNF DNS
53. VÁVRA Roman

E1 nad 2000
DNS DNS DNS
54. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
DNF DNS DNS
55. SKOŘEPA Jan

H do 1400
DNS DNS DNS

Výsledky podle tříd