Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky Chomutov - Blatno | 19. 5. 2018

Výsledky podle tříd

1. ČERNÝ Ctibor

E1 4x4
1:21.81 1:21.68 1:22.14 2:43.07
2. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
1:22.62 1:23.01 1:21.82 2:44.44
+1.37
3. HRUŠKA Jiří

E1 nad 2000
1:22.03 1:22.99 2:45.02
+1.95
4. KOLČAVA Radek

E1 nad 2000
1:24.72 1:22.57 1:23.37 2:46.94
+3.87
5. PIŠTA Michal

E1 do 2000
1:26.73 1:25.59 2:52.23
+9.16
6. Ďurdík Tomáš

E1 do 2000
1:31.44 1:28.94 1:28.32 2:57.26
+14.19
7. BAĎURA Svatopluk

E1 do 2000
1:31.91 1:30.63 1:28.46 2:59.08
+16.01
8. ČECH Václav

E1 do 1600
1:33.36 1:30.90 1:30.20 3:01.10
+18.03
9. STRAKA Petr

E1 do 1600
1:32.95 1:31.22 1:31.33 3:02.55
+19.48
10. PROCHÁZKA Milan

H nad 2000
1:33.34 1:32.92 1:33.25 3:06.17
+23.1
11. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 2000
1:35.22 1:32.28 1:42.27 3:07.50
+24.43
12. ŠAUER Igor

E1 do 1400
1:36.52 1:34.52 1:33.02 3:07.54
+24.47
13. ŠPLÍCHAL Jiří

E1 do 1600
1:33.75 1:34.06 1:35.02 3:07.81
+24.74
14. BLAŽEK Jan

H do 2000
1:34.37 1:38.10 1:35.00 3:09.37
+26.3
15. SKOŘEPA Jan

H do 1400
1:35.35 1:36.92 1:34.83 3:10.18
+27.11
16. ALTMAN David

E1 nad 2000
1:50.28 1:37.33 1:34.52 3:11.85
+28.78
17. ŠPLÍCHAL Jiří st.

E1 do 1600
1:36.50 1:35.41 1:37.46 3:11.91
+28.84
18. PARTSCH Kevin

H nad 2000
1:36.66 1:35.53 3:12.19
+29.12
19. ANDRYS František

H do 1600
1:36.66 1:36.89 1:35.59 3:12.61
+29.54
20. TAJČ Tomáš

E1 do 2000
1:36.58 1:37.93 1:37.04 3:13.62
+30.55
21. JETENSKÝ Jiří

E1 do 1400
1:42.10 1:38.06 1:37.68 3:15.74
+32.67
22. HANŽL Robert
Suzuki Swift GTi
E1 do 1400
1:39.94 1:39.48 1:40.29 3:19.42
+36.35
23. DYRŠMÍD Pavel

E1 do 1400
1:41.79 1:40.35 1:39.13 3:19.48
+36.41
24. DAVID Filip

SE nad 1800
1:40.72 1:40.35 1:40.99 3:21.07
+38
25. ŠÁTEK Jakub

E1 do 1600
1:41.08 1:40:82 1:40.52 3:21.34
+38.27
26. HENDRICH Jiří

E1 nad 2000
1:44.02 1:41.67 1:40.09 3:21.76
+38.69
27. BABICKÝ Petr

SE do 1800
1:46.50 1:44.20 1:41.44 3:25.64
+42.57
28. HETZEL Sven

SE do 1800
1:45.93 1:44.77 1:40.94 3:25.71
+42.64
29. LORENZ Thomas

H nad 2000
1:42.29 1:46.05 3:28.34
+45.27
30. HUSÁK Jiří

SE do 1800
1:47.29 1:48.42 1:44.09 3:31.38
+48.31
31. NOVÁK Petr ml.

E1 do 900
1:46.41 1:46.48 1:48.93 3:32.34
+49.27
32. NOVÁK Petr

E1 do 900
1:47.22 1:46.69 1:45.96 3:32.55
+49.48
33. RIBOLA Miroslav

E1 do 1400
1:52.39 1:52.28 1:49.19 3:41.47
+58.4
34. KONDRATIEV Martin

H nad 2000
1:55.92 1:52.88 1:51.82 3:44.70
+61.63
35. PFLEGER Josef

SE do 1800
1:55.19 1:53.88 1:51.95 3:45.83
+62.76
36. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
1:52.17 1:53.78 1:53.88 3:45.95
+62.88
37. ČERVENÝ Miroslav

H nad 2000
DNF
38. ŠINÁGL Milan

H do 1400
39. WAINER Pavel

E1 do 2000
1:58.89

Výsledky podle tříd