Triola

Horní Jiřetín - Nová Ves v Horách25. 8. 20187 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd WARS project days, Chomutov - Blatno | 11. 6. 2016 | 1. závod

Absolutní výsledky

SE 4x4 bez omezení
1. ČERNÝ Ctibor
JR motorsport
Mitsubishi Lancer EVO IX
SE 4x4 bez omezení
01:32,27 01:30,21 1:30.21
SE do 1300
1. ŠTEFAN Bronislav
Mini Praha
Suzuki Swift GTi
SE do 1300
01:53,91 01:53,58 1:53.58
SE do 1800
1. CIKÁN Radek
Autoškola Hvězda
Citröen saxo 1,6VTS
SE do 1800
01:41,61 01:38,95 1:38.95
2. CHAMOLA Michal
Rendy Team Racing
Honda Targa
SE do 1800
01:44,82 01:42,34 1:42.34
+3.39
3. HUSÁK Jiří
J J H
Ford Puma
SE do 1800
02:00,87 01:59,54 1:59.54
+20.59
SE nad 1800
1. DAVID Jaroslav
Autop
Mazda RX-8
SE nad 1800
02:06,23 2:06.23
E1 diesel nad 2000
1. VALEŠ Petr
Bestcars4u
Skoda Octavia D WRC
E1 diesel nad 2000
01:32,31 02:02,26 1:32.31
2. FRANC Jiří
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS
E1 diesel nad 2000
01:36,52 01:34,85 1:34.85
+2.54
3. FRANC Martin
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS
E1 diesel nad 2000
01:36,80 01:36,05 1:36.05
+3.74
E1 do 1400
1. BENEŠ Jan
High octane projects
Suzuki Swift B-03
E1 do 1400
01:45,16 01:44,10 1:44.10
2. ŠAUER Igor
IGS racing
Skoda Fabia
E1 do 1400
01:46,43 01:45,70 1:45.70
+1.6
3. JITENSKÝ Jiří

E1 do 1400
01:50,07 01:48,02 1:48.02
+3.92
4. BAĎURA Svatopluk

E1 do 1400
01:52,52 01:53,88 1:52.52
+8.42
E1 do 1600
1. SRB Michal

E1 do 1600
01:33,98 01:32,58 1:32.58
2. ČECH Václav
dh racing
škoda felicia
E1 do 1600
01:48,35 01:46,90 1:46.90
+14.32
3. PECINA Robert
Autopecina Karlovy Vary
Honda CRX
E1 do 1600
01:47,30 01:48,16 1:47.30
+14.72
E1 do 2000
1. MORAVEK Petr
Wars project 2016
Skoda Octavia Cup
E1 do 2000
01:34,13 01:31,95 1:31.95
2. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
01:36,74 1:36.74
+4.79
3. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 2000
01:45,80 01:45,81 1:45.80
+13.85
4. JINDRÁK Jaroslav

E1 do 2000
01:55,50 01:53,77 1:53.77
+21.82
E1 do 3000
1. ALTMAN David

E1 do 3000
01:56,94 01:55,62 1:55.62
E1 do 900
1. NOVÁK Petr ml.
IMG Racing
Fiat 126 GSX 600
E1 do 900
02:06,31 02:02,78 2:02.78
2. NOVÁK Petr
IMG Racing
Fiat Cinquecento
E1 do 900
02:06,57 02:03,35 2:03.35
+0.57
3. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
02:18,42 02:15,13 2:15.13
+12.35
E1 nad 3000
1. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 3000
01:36,19 1:36.19
H do 2000
1. BLAŽEK Jan

H do 2000
01:55,45 01:52,26 1:52.26
2. BLÁHA Josef
jobateam
Corsa A
H do 2000
02:08,14 02:09,34 2:08.14
+15.88
H2 do 1300
1. BLNA Václav
AK Škoda Městec Kralove
Škoda 120LS
H2 do 1300
01:57,44 01:53,39 1:53.39
2. JÍCHA Aleš

H2 do 1300
01:54,86 01:53,43 1:53.43
+0.04
H3 do 1500
1. SKOŘEPA Jan
IGS racing
Skoda 130rs
H3 do 1500
01:44,00 01:39,81 1:39.81
2. LENARTOVIČ Radek
Restaurace U Mnichů
Lada 1500 RMU
H3 do 1500
02:07,28 2:07.28
+27.47
H4 do 1750
1. ANDRYS František
AS SYCHROV racing
P205 GTI
H4 do 1750
01:53,93 01:49,72 1:49.72
H6 do 2500
1. PROCHÁZKA Milan
OPEL racing
Opel kadett2.2
H6 do 2500
01:48,71 01:45,14 1:45.14
2. NOVÝ Dušan
Opel racing
Opel kadet D3000
H6 do 2500
01:54,50 01:47,81 1:47.81
+2.67
E2/C motokáry
1. ČERMÁK Karel
KM MOTORSPORT
DR racing kart/VORTEX
E2/C motokáry
01:26,60 01:24,24 1:24.24
2. ŠIŠOVSKÝ Miroslav
KM MOTORSPORT
MS KART
E2/C motokáry
01:27,43 01:26,63 1:26.63
+2.39
VIP licensed
1. ŠTĚPINA Marek

VIP licensed
01:41,94 01:38,82 1:38.82
2. SOUKUP Standa

VIP licensed
01:45,55 01:40,60 1:40.60
+1.78
3. KOLČAVA Radek

VIP licensed
01:46,37 01:43,86 1:43.86
+5.04
4. REGITKO Roman
TDIDRAPEK
Golf 2
VIP licensed
01:46,37 01:45,32 1:45.32
+6.5
5. ŽVACHTA Ladislav

VIP licensed
01:45,81 02:02,13 1:45.81
+6.99

Absolutní výsledky