Triola

Hradiště - Rusová2. 6. 20188 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky WARS project days, Chomutov - Blatno | 11. 6. 2016 | 2. závod

Výsledky podle tříd

1. STRÁNSKÝ Jiří
Wars project 2016
Nissan GTR
VIP licensed
01:20,26 01:34,34 01:26,32 2:46.58
2. ČERMÁK Karel
KM MOTORSPORT
DR racing kart/VORTEX
E2/C motokáry
01:21,79 01:26,18 01:25,29 2:47.08
+0.5
3. ČERNÝ Ctibor
JR motorsport
Mitsubishi Lancer EVO IX
SE 4x4 bez omezení
01:20,51 dns 01:27,19 2:47.70
+1.12
4. ŠIŠOVSKÝ Miroslav
KM MOTORSPORT
MS KART
E2/C motokáry
01:23,45 01:28,32 01:25,57 2:49.02
+2.44
5. VALEŠ Petr
Bestcars4u
Skoda Octavia D WRC
E1 diesel nad 2000
01:24,27 01:33,41 01:28,80 2:53.07
+6.49
6. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
01:24,77 01:31,52 2:56.29
+9.71
7. SRB Michal

E1 do 1600
01:25,20 01:31,72 01:32,82 2:56.92
+10.34
8. MORAVEK Petr
Wars project 2016
Skoda Octavia Cup
E1 do 2000
01:28,99 01:33,63 01:28,35 2:57.34
+10.76
9. STRAKA Petr

E1 do 1600
01:28,04 01:40,34 01:33,77 3:01.81
+15.23
10. NOVÁK Jan
UAMK Orech-Kuchar
Rnault CLIO RS
E1 do 2000
01:30,82 01:40,38 01:35,14 3:05.96
+19.38
11. MOSCATO Paolo
CataniBus racing
VW Golf GTi
H do 2000
01:32,57 01:39,90 01:34,51 3:07.08
+20.5
12. CHAMOLA Michal
Rendy Team Racing
Honda Targa
SE do 1800
01:29,89 01:37,72 dns 3:07.61
+21.03
13. PECINA Robert
Autopecina Karlovy Vary
Honda CRX
E1 do 1600
01:29,99 01:42,22 01:38,68 3:08.67
+22.09
14. FRANC Martin
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS
E1 diesel nad 2000
01:29,83 01:39,10 dns 3:08.93
+22.35
15. CIKÁN Radek
Autoškola Hvězda
Citröen saxo 1,6VTS
SE do 1800
01:32,66 01:38,15 01:36,30 3:08.96
+22.38
16. FRANC Jiří
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS
E1 diesel nad 2000
01:29,65 01:39,62 dnf 3:09.27
+22.69
17. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 2000
01:32,04 01:41,73 01:37,27 3:09.31
+22.73
18. KOLČAVA Radek

VIP licensed
01:30,35 01:43,99 01:39,29 3:09.64
+23.06
19. SKOŘEPA Jan
IGS racing
Skoda 130rs
H3 do 1500
01:34,24 01:40,89 01:35,98 3:10.22
+23.64
20. PROCHÁZKA Milan
OPEL racing
Opel kadett2.2
H6 do 2500
01:34,50 01:44,04 01:37,24 3:11.74
+25.16
21. BENEŠ Jan
High octane projects
Suzuki Swift B-03
E1 do 1400
01:32,09 01:43,15 01:39,67 3:11.76
+25.18
22. BLAŽEK Jan

H do 2000
01:34,96 01:48,08 01:42,20 3:17.16
+30.58
23. ŠAUER Igor
IGS racing
Skoda Fabia
E1 do 1400
01:36,06 01:44,09 01:41,68 3:17.74
+31.16
24. ANDRYS František
AS SYCHROV racing
P205 GTI
H4 do 1750
01:37,64 01:47,87 01:43,59 3:21.23
+34.65
25. JETENSKÝ Jiří

E1 do 1400
01:41,22 01:45,60 01:40,11 3:21.33
+34.75
26. ČECH Václav
dh racing
škoda felicia
E1 do 1600
01:38,33 01:45,18 01:43,79 3:22.12
+35.54
27. ŘEČÍNSKÝ Štefan

E1 do 1400
01:43,75 01:49,58 01:41,29 3:25.04
+38.46
28. BAĎURA Svatopluk

E1 do 1400
01:41,07 01:53,67 01:44,05 3:25.12
+38.54
29. NOVÝ Dušan
Opel racing
Opel kadet D3000
H6 do 2500
01:38,17 01:51,70 01:48,64 3:26.81
+40.23
30. ŠTEFAN Bronislav
Mini Praha
Suzuki Swift GTi
SE do 1300
01:42,09 01:49,50 01:47,27 3:29.36
+42.78
31. JINDRÁK Jaroslav

E1 do 2000
01:43,99 01:54,69 01:47,90 3:31.89
+45.31
32. JÍCHA Aleš

H2 do 1300
01:45,00 01:50,15 01:48,82 3:33.82
+47.24
33. ALTMAN David

E1 do 3000
01:41,50 01:53,89 dns 3:35.39
+48.81
34. BLÁHA Josef
jobateam
Corsa A
H do 2000
01:44,82 02:08,40 01:57,79 3:42.61
+56.03
35. HUSÁK Jiří
J J H
Ford Puma
SE do 1800
01:50,32 02:03,03 01:57,58 3:47.90
+61.32
36. VESELÝ Zdeněk
Vráboš team
Škoda 105 S
H1 do 1150
01:52,43 02:00,63 dns 3:53.06
+66.48
37. NOVÁK Petr ml.
IMG Racing
Fiat 126 GSX 600
E1 do 900
01:47,96 02:06,20 dns 3:54.16
+67.58
38. DAVID Jaroslav
Autop
Mazda RX-8
SE nad 1800
02:00,05 02:05,67 01:58,59 3:58.64
+72.06
39. NOVÁK Petr
IMG Racing
Fiat Cinquecento
E1 do 900
01:59,31 02:05,73 dns 4:05.04
+78.46
40. LENARTOVIČ Radek
Restaurace U Mnichů
Lada 1500 RMU
H3 do 1500
02:02,33 02:03,93 dns 4:06.26
+79.68
41. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
02:08,58 02:22,17 02:08,67 4:17.25
+90.67
42. DOHNAL Jiří
Veteráni Litvínov
Trabant 601
H9 do 900
02:12,14 02:14,37 02:12,07 4:24.21
+97.63

Výsledky podle tříd