Triola

Boleboř - Svahová15. 6. 201919 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Výsledky podle tříd | 1. 1. 1970 | 1. závod

Absolutní výsledky

SE 4x4 bez omezení
1. ČERNÝ Ctibor

SE 4x4 bez omezení
02:42,80 2:42.80
SE do 1800
1. CHAMOLA Michal

SE do 1800
03:00,73 3:00.72
2. HETZEL Sven

SE do 1800
03:30,94 3:30.94
+30.21
3. HUSÁK Jiří

SE do 1800
03:54,47 3:54.47
+53.74
E1 4x4
1. PAŠEK Petr

E1 4x4
02:40,91 2:40.91
2. CEBE Robert

E1 4x4
03:03,84 3:03.84
+22.93
E1 diesel nad 2000
1. FRANC Martin

E1 diesel nad 2000
03:03,03 3:03.03
2. VALEŠ Petr

E1 diesel nad 2000
dns
E1 do 1400
1. BENEŠ Jan

E1 do 1400
03:05,10 3:05.10
E1 do 1600
1. SRB Michal

E1 do 1600
02:57,49 2:57.49
2. PECINA Robert

E1 do 1600
03:01,86 3:01.86
+4.37
3. GREISSBUCH Jens

E1 do 1600
03:27,12 3:27.12
+29.63
4. ČECH Václav

E1 do 1600
03:29,32 3:29.32
+31.83
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal

E1 do 2000
02:53,82 2:53.82
2. MORAVEK Petr

E1 do 2000
03:00,41 3:00.41
+6.59
3. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 2000
03:02,47 3:02.47
+8.65
4. BUBENÍČEK Petr

E1 do 2000
03:04,32 3:04.32
+10.5
E1 do 3000
1. LIŠKA Vladimír

E1 do 3000
02:42,86 2:42.86
E1 do 900
1. NOVÁK Petr

E1 do 900
03:55,52 3:55.52
2. NOVÁK Petr ml.

E1 do 900
04:01,76 4:01.76
+6.24
3. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
04:10,06 4:10.06
+14.54
E1 nad 3000
1. HRUŠKA Jiří

E1 nad 3000
02:39,90 2:39.90
2. PIŠTA Martin

E1 nad 3000
02:56,95 2:56.95
+17.05
3. AVRAT Vladimír

E1 nad 3000
02:58,66 2:58.66
+18.76
H do 2000
1. MOSCATO Paolo

H do 2000
03:04,28 3:04.28
2. PATZSCH Kevin

H do 2000
03:05,31 3:05.31
+1.03
3. BLAŽEK Jan

H do 2000
03:09,01 3:09.01
+4.73
H1 do 1150
1. VESELÝ Zdeněk

H1 do 1150
03:57,78 3:57.78
H4 do 1750
1. ANDRYS František

H4 do 1750
03:07,57 3:07.57
2. LENARTOVIČ Radek

H4 do 1750
03:55,59 3:55.59
+48.02
H6 do 2500
1. PROCHÁZKA Milan

H6 do 2500
03:10,37 3:10.37
2. NOVÝ Dušan

H6 do 2500
03:31,68 3:31.68
+21.31
H9 do 900
1. JURKA Olda st.

H9 do 900
dns
E2/C motokáry
1. ŠIŠOVSKÝ Miroslav

E2/C motokáry
02:48,38 2:48.38
2. ČERMÁK Karel

E2/C motokáry
dnf
VIP licensed
1. BENEŠ Oskar

VIP licensed
02:30,39 2:30.39
2. BENEŠOVÁ Dominika

VIP licensed
02:41,24 2:41.24
+10.85
3. STRÁNSKÝ Jiří

VIP licensed
02:54,08 2:54.08
+23.69
4. PUPS Pavel

VIP licensed
02:54,96 2:54.96
+24.57
5. KOZAR Yevhen

VIP licensed
02:59,00 2:59
+28.61
6. LISA Petr

VIP licensed
dns

Absolutní výsledky