Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky RTT race days, Hradiště - Rusová | 7. 5. 2016 | 1. závod

Výsledky podle tříd

1. BENEŠ Oskar
Empreza racing team
Ford Fiesta WRC
VIP licensed
02:30,39 2:30.39
2. HRUŠKA Jiří
Autoslaný
BMW 325
E1 nad 3000
02:39,90 2:39.90
+9.51
3. PAŠEK Petr
RTT racing team
Subaru Impreza WRC
E1 4x4
02:40,91 2:40.91
+10.52
4. BENEŠOVÁ Dominika
Empreza racing team
Misubishi Lancer Evo X
VIP licensed
02:41,24 2:41.24
+10.85
5. ČERNÝ Ctibor
JR Motorsport
Mitsubishi Lancer evo IX
SE 4x4 bez omezení
02:42,80 2:42.80
+12.41
6. LIŠKA Vladimír
Fox racing
BMW M3
E1 do 3000
02:42,86 2:42.86
+12.47
7. ŠIŠOVSKÝ Miroslav
KM MOTORSPORT
MS KART/CRS
E2/C motokáry
02:48,38 2:48.38
+17.99
8. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
02:53,82 2:53.82
+23.43
9. STRÁNSKÝ Jiří
Wars project 2016
Skoda Octavia DTM
VIP licensed
02:54,08 2:54.08
+23.69
10. PUPS Pavel
PP motorsport
Skoda Octavia Cup 3
VIP licensed
02:54,96 2:54.96
+24.57
11. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 3000
02:56,95 2:56.95
+26.56
12. SRB Michal
ASK Spořice
Citroen c2
E1 do 1600
02:57,49 2:57.49
+27.1
13. AVRAT Vladimír
Garage team
VW Golf
E1 nad 3000
02:58,66 2:58.66
+28.27
14. KOZAR Yevhen
Empreza racing team
Renault Megane
VIP licensed
02:59,00 2:59
+28.61
15. MORAVEK Petr
Wars project 2016
Skoda Octavia cup 1
E1 do 2000
03:00,41 3:00.41
+30.02
16. CHAMOLA Michal
Rendy Team Racing
Honda Targa
SE do 1800
03:00,73 3:00.72
+30.34
17. PECINA Robert
Autopecina
Honda CRX
E1 do 1600
03:01,86 3:01.86
+31.47
18. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 2000
03:02,47 3:02.47
+32.08
19. FRANC Martin
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS
E1 diesel nad 2000
03:03,03 3:03.03
+32.64
20. CEBE Robert
Racky team
Subaru Impreza
E1 4x4
03:03,84 3:03.84
+33.45
21. MOSCATO Paolo
Catani Bus
VW Golf GTi
H do 2000
03:04,28 3:04.28
+33.89
22. BUBENÍČEK Petr
High octane projects
Ford Puma 1,7 Cup
E1 do 2000
03:04,32 3:04.32
+33.93
23. BENEŠ Jan
High octane projects
Suzuki Swift B-03
E1 do 1400
03:05,10 3:05.10
+34.71
24. PATZSCH Kevin
Racingteam Ahornberg
Opel Kadett Gsi
H do 2000
03:05,31 3:05.31
+34.92
25. ANDRYS František
AS SYCHROV racing
P205 GTI
H4 do 1750
03:07,57 3:07.57
+37.18
26. BLAŽEK Jan

H do 2000
03:09,01 3:09.01
+38.62
27. PROCHÁZKA Milan
opel racing
opel kadet 2,2gte
H6 do 2500
03:10,37 3:10.37
+39.98
28. GREISSBUCH Jens

E1 do 1600
03:27,12 3:27.12
+56.73
29. ČECH Václav
dh racing
skoda felicia
E1 do 1600
03:29,32 3:29.32
+58.93
30. HETZEL Sven
Racingteam Ahornberg
Audi 80 GTE
SE do 1800
03:30,94 3:30.94
+60.55
31. NOVÝ Dušan
Opel racing
OPEL KADET D3000
H6 do 2500
03:31,68 3:31.68
+61.29
32. HUSÁK Jiří
Racing team JJH
Ford Puma
SE do 1800
03:54,47 3:54.47
+84.08
33. NOVÁK Petr
img racing
fiat cinquecento
E1 do 900
03:55,52 3:55.52
+85.13
34. LENARTOVIČ Radek
Pivnice U Mnichů
Lada 1500 RMU
H4 do 1750
03:55,59 3:55.59
+85.2
35. VESELÝ Zdeněk
Vrabos team
Škoda 105
H1 do 1150
03:57,78 3:57.78
+87.39
36. NOVÁK Petr ml.
img racing
fiat 126
E1 do 900
04:01,76 4:01.76
+91.37
37. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
04:10,06 4:10.06
+99.67
38. VALEŠ Petr
Bestcars4u
Skoda Octavia D WRC
E1 diesel nad 2000
dns
39. ČERMÁK Karel
KM MOTORSPORT
DR racing kart/VORTEX
E2/C motokáry
dnf
40. JURKA Olda st.
jurka r,s
Trabant
H9 do 900
dns
41. LISA Petr
MOTORSPORT SIMULATOR racing team
Caterham
VIP licensed
dns

Výsledky podle tříd