Triola

AM Polygon Most17. 3. 201823 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky RTT race days, Hradiště - Rusová | 7. 5. 2016 | 2. závod

Výsledky podle tříd

1. BENEŠ Oskar
Empreza racing team
Ford Fiesta WRC
VIP licensed
02:30,39 02:30,10 dns 5:00.49
2. HRUŠKA Jiří
Autoslaný
BMW 325
E1 nad 3000
02:39,90 02:40,13 dnf 5:20.03
+19.54
3. PAŠEK Petr
RTT racing team
Subaru Impreza WRC
E1 4x4
02:40,91 02:39,17 02:52,60 5:20.08
+19.59
4. BENEŠOVÁ Dominika
Empreza racing team
Misubishi Lancer Evo X
VIP licensed
02:41,24 02:41,52 02:45,84 5:22.76
+22.27
5. LIŠKA Vladimír
Fox racing
BMW M3
E1 do 3000
02:42,86 02:42,82 dns 5:25.68
+25.19
6. ČERNÝ Ctibor
JR Motorsport
Mitsubishi Lancer evo IX
SE 4x4 bez omezení
02:42,80 02:45,94 02:42,97 5:25.77
+25.28
7. ŠIŠOVSKÝ Miroslav
KM MOTORSPORT
MS KART/CRS
E2/C motokáry
02:48,38 02:46,33 02:45,14 5:31.47
+30.98
8. STRÁNSKÝ Jiří
Wars project 2016
Skoda Octavia DTM
VIP licensed
02:54,08 02:49,43 02:49,26 5:38.69
+38.2
9. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
02:53,82 02:53,19 dns 5:47.01
+46.52
10. SRB Michal
ASK Spořice
Citroen c2
E1 do 1600
02:57,49 02:55,10 dns 5:52.59
+52.1
11. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 3000
02:56,95 02:57,60 02:57,06 5:54.01
+53.52
12. AVRAT Vladimír
Garage team
VW Golf
E1 nad 3000
02:58,66 02:58,25 02:59,34 5:56.91
+56.42
13. MORAVEK Petr
Wars project 2016
Skoda Octavia cup 1
E1 do 2000
03:00,41 02:59,59 dnf 6:00
+59.51
14. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 2000
03:02,47 03:01,97 03:01,65 6:03.62
+63.13
15. PECINA Robert
Autopecina
Honda CRX
E1 do 1600
03:01,86 03:03,00 dns 6:04.86
+64.37
16. KOZAR Yevhen
Empreza racing team
Renault Megane
VIP licensed
02:59,00 03:06,37 03:08,01 6:05.37
+64.88
17. MOSCATO Paolo
Catani Bus
VW Golf GTi
H do 2000
03:04,28 03:02,63 03:06,20 6:06.91
+66.42
18. BENEŠ Jan
High octane projects
Suzuki Swift B-03
E1 do 1400
03:05,10 03:05,13 03:03,43 6:08.53
+68.04
19. BUBENÍČEK Petr
High octane projects
Ford Puma 1,7 Cup
E1 do 2000
03:04,32 03:04,45 03:04,55 6:08.77
+68.28
20. PATZSCH Kevin
Racingteam Ahornberg
Opel Kadett Gsi
H do 2000
03:05,31 03:04,03 dns 6:09.34
+68.85
21. ANDRYS František
AS SYCHROV racing
P205 GTI
H4 do 1750
03:07,57 03:07,70 03:08,90 6:15.27
+74.78
22. BLAŽEK Jan

H do 2000
03:09,01 03:08,05 03:08,70 6:16.75
+76.26
23. PROCHÁZKA Milan
opel racing
opel kadet 2,2gte
H6 do 2500
03:10,37 03:08,54 dns 6:18.91
+78.42
24. NOVÝ Dušan
Opel racing
OPEL KADET D3000
H6 do 2500
03:31,68 03:21,76 03:22,02 6:43.78
+103.29
25. GREISSBUCH Jens

E1 do 1600
03:27,12 03:26,45 03:25,87 6:52.32
+111.83
26. ČECH Václav
dh racing
skoda felicia
E1 do 1600
03:29,32 03:26,98 03:26,32 6:53.30
+112.81
27. HETZEL Sven
Racingteam Ahornberg
Audi 80 GTE
SE do 1800
03:30,94 03:29,59 dns 7:00.52
+120.04
28. HUSÁK Jiří
Racing team JJH
Ford Puma
SE do 1800
03:54,47 03:50,16 03:54,37 7:44.53
+164.04
29. LENARTOVIČ Radek
Pivnice U Mnichů
Lada 1500 RMU
H4 do 1750
03:55,59 03:52,25 dns 7:47.84
+167.35
30. VESELÝ Zdeněk
Vrabos team
Škoda 105
H1 do 1150
03:57,78 03:53,82 dns 7:51.60
+171.11
31. NOVÁK Petr
img racing
fiat cinquecento
E1 do 900
03:55,52 03:57,60 dns 7:53.12
+172.63
32. NOVÁK Petr ml.
img racing
fiat 126
E1 do 900
04:01,76 04:02,85 dns 8:04.61
+184.12
33. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
04:10,06 dnf 04:20,03 8:30.09
+209.6
34. PUPS Pavel
PP motorsport
Skoda Octavia Cup 3
VIP licensed
02:54,96 dnf 20:19,77 23:14.7
+1094.24
35. CHAMOLA Michal
Rendy Team Racing
Honda Targa
SE do 1800
03:00,73 dnf dns
36. CEBE Robert
Racky team
Subaru Impreza
E1 4x4
03:03,84 dnf dnf
37. VALEŠ Petr
Bestcars4u
Skoda Octavia D WRC
E1 diesel nad 2000
dns dnf 02:50,14
38. FRANC Martin
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS
E1 diesel nad 2000
03:03,03 dns dns
39. ČERMÁK Karel
KM MOTORSPORT
DR racing kart/VORTEX
E2/C motokáry
dnf dns dns
40. JURKA Olda st.
jurka r,s
Trabant
H9 do 900
dns dns dns
41. LISA Petr
MOTORSPORT SIMULATOR racing team
Caterham
VIP licensed
dns dns dns

Výsledky podle tříd