Triola

AM Polygon Most17. 3. 201823 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd Polygon Most | 14. 10. 2017

Absolutní výsledky

SE do 1300
1. HANŽL Robert
Suzuki Swift GTi
SE do 1300
1:52.89 1:53.38 1:52.28 3:45.17
2. ANDRES Zdeněk
Ford Fiesta
SE do 1300
1:55.43 1:53.38 1:54.21 3:48.14
+2.97
3. HORÁK Vladimír
Elfman Racing
Škoda Felicia
SE do 1300
1:54.95 1:55.34 1:55.81 3:50.29
+5.12
4. ŠOSTOK Jaromír
Suzuki Baleno
SE do 1300
2:02.68 2:02.82 2:03.49 4:05.50
+20.33
SE do 1800
1. ANDRUCHOVIČ Milan

SE do 1800
1:46.05 1:44.29 1:43.84 3:28.13
2. CIKÁN Radek

SE do 1800
1:46.83 1:45.33 1:44.94 3:30.27
+2.14
3. KUDRNA Miroslav

SE do 1800
1:48.87 1:48.11 1:48.19 3:36.30
+8.17
4. HUSÁK Jiří
Racing team JJH
FordPuma
SE do 1800
2:01.29 1:57.69 1:59.60 3:57.29
+29.16
5. HETZEL Jens

SE do 1800
1:50.58
6. VALKUS Antonín

SE do 1800
DNS
SE nad 1800
1. ĎURDÍK Tomáš
Elfman Racing
Clio sport
SE nad 1800
1:43.18 1:42.70 1:42.07 3:24.77
2. ČERNÝ Ctibor

SE nad 1800
1:49.51 1:49.14 1:48.13 3:37.27
+12.5
3. WAINER Pavel

SE nad 1800
1:49.47 1:49.94 1:47.96 3:37.43
+12.66
4. PROCHÁZKA Milan
Opel Racing
Opel Astra SC
SE nad 1800
1:48.52 1:49.47 1:49.71 3:37.99
+13.22
5. DAVID Filip
Autotop
Ford Focus
SE nad 1800
1:52.76 1:51.85 1:51.92 3:43.77
+19
E1 4x4
1. PALME Kay

E1 4x4
1:39.44 1:38.95 1:45.97 3:18.39
2. CEBE Robert
TurboDevils racing s.r.o.
VW Golf GTi II
E1 4x4
1:46.94 1:50.79 3:37.73
+19.34
E1 do 1400
1. JURKA Milan

E1 do 1400
1:47.29 1:46.24 1:44.42 3:30.66
2. ŠAUER Igor

E1 do 1400
1:46.94 1:51.99 1:46.10 3:33.04
+2.38
E1 do 1600
1. ŠPLÍCHAL Jiří

E1 do 1600
1:44.56 1:43.73 1:44.38 3:28.11
2. ŠPLÍCHAL Jiří st.

E1 do 1600
1:47.34 1:44.40 1:44.52 3:28.92
+0.81
3. ČECH Václav
dh racing team
škoda felicia
E1 do 1600
1:46.66 1:44.94 1:44.81 3:29.75
+1.64
4. GRIESSBACH Roy

E1 do 1600
1:47.90 1:46.40 1:46.22 3:32.62
+4.51
5. GRIESSBACH Jens

E1 do 1600
1:48.40 1:50.14 1:51.44 3:38.54
+10.43
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
1:38.06 1:38.85 3:16.91
2. MIROŠ Bronislav
Power team 007
Bmw 325
E1 do 2000
1:49.56 1:46.72 1:45.40 3:32.12
+15.21
3. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 2000
1:52.77 1:53.32 1:51.07 3:43.84
+26.93
E1 do 900
1. NOVÁK Petr

E1 do 900
1:59.03 2:10.41 2:02.57 4:01.60
2. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
2:05.57 2:05.52 2:04.41 4:09.93
+8.33
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 2000
1:39.28 1:39.32 1:38.00 3:17.28
2. KOLČAVA Radek

E1 nad 2000
1:45.61 1:44.38 1:45.75 3:29.99
+12.71
3. ALTMAN David

E1 nad 2000
1:50.31 1:48.22 1:47.71 3:35.93
+18.65
Formule/prototypy
1. LIPPMANN Erik
MSC Schwartenberg
DR Racing Kart / TM 125ccm
Formule/prototypy
1:34.58 1:33.67 1:35.63 3:08.25
2. CHAMOLA Radek
Rendy Team Racing
Formula Kart
Formule/prototypy
1:32.20 1:40.17 3:12.37
+4.12
3. FISCHER Jakub
Ja a moje zeleny auto
Takovy to zeleny z trubek
Formule/prototypy
1:37.07 1:37.52 1:37.37 3:14.44
+6.19
4. NOVOTNÝ Milan
Mad cow racing
Bmw e36 325i
Formule/prototypy
1:45.62 1:44.09 1:43.27 3:27.36
+19.11
5. CHAMOLA Michal
Rendy Team Racing
Formula Kart
Formule/prototypy
1:49.10
H do 1400
1. ČERNÝ Jan
MINICOOPERATION
Rover MINI
H do 1400
1:43.55 1:44.40 1:43.60 3:27.15
2. SKOŘEPA Jan

H do 1400
1:4.07 1:45.56 1:48.42 3:29.63
+2.48
3. KARAS Kamil
SRT
Skoda 130
H do 1400
1:46.51 1:47.51 1:46.79 3:30.83
+3.68
4. ŠINÁGL Milan
JM ŠKODATEAM
Škoda
H do 1400
1:48.78 1:47.51 1:46.79 3:34.30
+7.15
H do 2000
1. KRÁL Ivo
svijany racing
VW Golf MK 2
H do 2000
1:42.35 1:40.93 1:40.92 3:21.85
2. MOSCATO Paolo
Catanibus racing
VW Golf GTi II
H do 2000
1:43.97 1:44.07 1:42.92 3:26.89
+5.04
3. VAVRUŠKA Jiří

H do 2000
1:47:47 1:46.34 1:44.87 3:31.21
+9.36
4. BLAŽEK Jan

H do 2000
1:52.97 1:52.69 3:45.66
+23.81
H do 1600
1. KROTIL Jaroslav

H do 1600
1:46.01 1:45.12 3:33.13
2. ANDRYS František

H do 1600
1:48.13 1:50.02 1:49.10 3:37.23
+4.1
H nad 2000
1. THOMAS Marcel
Opel Racing
BMW E21
H nad 2000
1:59.47 1:58.57 1:58.70 3:57.27

Absolutní výsledky