Triola

Boleboř - Svahová15. 6. 201919 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Výsledky podle tříd | 1. 1. 1970 | 1. závod

Absolutní výsledky

SE 4x4 bez omezení
1. ČERNÝ Ctibor

SE 4x4 bez omezení
02:15,73 02:13,09 4:28.82
2. MORAVEC Jakub

SE 4x4 bez omezení
02:18,49 02:31,38 02:25,77 4:44.26
+15.44
SE do 1300
1. ŠTEFAN Bronislav

SE do 1300
02:37,05 02:35,16 02:33,80 5:08.96
SE do 1800
1. CIKÁN Radek

SE do 1800
02:21,33 02:20,91 02:22,35 4:42.24
2. HETZEL Sven

SE do 1800
02:34,20 02:33,09 5:07.29
+25.05
3. VALKUS Antonín

SE do 1800
02:43,17 02:36,59 02:54,53 5:19.76
+37.52
4. HUSÁK Jiří

SE do 1800
02:46,73 02:45,13 5:31.86
+49.62
SE nad 1800
1. MIROŠ Bronislav

SE nad 1800
02:27,62 02:29,63 4:57.25
2. DAVID Jaroslav

SE nad 1800
02:48,75 02:52,88 5:41.63
+44.38
E1 4x4
1. PÁNEK Jiří

E1 4x4
02:10,86 02:08,45 4:19.31
2. MARTINOVSKÝ Filip

E1 4x4
02:19,83 02:13,23 02:16,41 4:29.64
+10.33
3. MARTINOVSKÝ Vít

E1 4x4
02:18,33 02:17,02 02:15,10 4:32.12
+12.81
4. CEBE Robert

E1 4x4
02:33,55 02:32,49 5:06.04
+46.73
E1 diesel nad 2000
1. VALEŠ Petr

E1 diesel nad 2000
02:13,28 02:13,34 dnf 4:26.62
2. FRANC Martin

E1 diesel nad 2000
02:19,85 dnf dns
3. FRANC Jiří

E1 diesel nad 2000
dns dns dns
E1 do 1400
1. BENEŠ Jan

E1 do 1400
02:31,36 02:27,65 4:59.01
E1 do 1600
1. PECINA Robert

E1 do 1600
02:26,12 02:23,24 4:49.36
2. ČECH Václav

E1 do 1600
02:27,52 02:28,15 02:27,83 4:55.35
+5.99
3. GREISSBUCH Jens

E1 do 1600
02:32,80 02:34,53 5:07.33
+17.97
E1 do 2000
1. MORAVEK Petr

E1 do 2000
02:16,46 02:11,34 4:27.80
2. PIŠTA Michal

E1 do 2000
02:17,65 02:15,16 4:32.81
+5.01
3. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 2000
02:24,24 02:22,70 02:24,82 4:46.94
+19.14
4. BAĎURA Svatopluk

E1 do 2000
02:34,42 02:28,08 5:02.50
+34.7
E1 do 3000
1. LÁTR Miroslav

E1 do 3000
02:18,35 02:17,22 4:35.57
2. ALTMAN David

E1 do 3000
02:42,89 02:42,93 5:25.82
+50.25
E1 do 900
1. NOVÁK Petr

E1 do 900
02:48,54 02:43,22 5:31.76
2. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
02:58,26 02:55,48 5:53.74
+21.98
3. NOVÁK Petr ml.

E1 do 900
03:00,10 02:54,51 5:54.61
+22.85
E1 nad 3000
1. PIŠTA Martin

E1 nad 3000
02:23,95 02:27,46 4:51.41
H do 2000
1. KRÁL Ivo

H do 2000
02:15,30 02:16,13 4:31.43
2. MOSCATO Paolo

H do 2000
02:19,51 02:32,78 02:17,48 4:36.99
+5.56
3. PATZSCH Kevin

H do 2000
02:20,12 02:17,71 4:37.83
+6.4
4. BLAŽEK Jan

H do 2000
02:37,73 02:37,97 5:15.70
+44.27
5. BLÁHA Josef

H do 2000
03:04,85 03:05,90 6:10.75
+99.32
H1 do 1150
1. VESELÝ Zdeněk

H1 do 1150
02:51,01 02:49,11 5:40.12
H2 do 1300
1. ŠINÁGL Milan

H2 do 1300
02:42,35 02:37,70 5:20.05
2. ČÍŽEK Jiří

H2 do 1300
02:43,50 02:41,55 5:25.05
+5
H3 do 1500
1. SKOŘEPA Jan

H3 do 1500
02:22,73 02:26,25 4:48.98
2. LENARTOVIČ Radek

H3 do 1500
dnf dns dns
H4 do 1750
1. STEPHANI Manuel

H4 do 1750
02:31,53 02:22,80 4:54.33
2. ANDRYS František

H4 do 1750
02:29,10 02:27,58 02:26,97 4:54.55
+0.22
H6 do 2500
1. PROCHÁZKA Milan

H6 do 2500
02:29,95 02:33,97 5:03.92
2. NOVÝ Dušan

H6 do 2500
02:53,02 02:36,17 5:29.19
+25.27
H9 do 900
1. DOHNAL Jiří

H9 do 900
02:47,68 02:47,05 5:34.73
E2/C motokáry
1. ČERMÁK Karel

E2/C motokáry
01:58,43 01:58,57 01:57,09 3:55.52
2. ŠIŠOVSKÝ Miroslav

E2/C motokáry
02:08,02 02:00,64 02:04,02 4:04.66
+9.14
VIP licensed
1. KOUTSKÝ Dominik

VIP licensed
02:05,11 02:04,67 4:09.78
2. STRÁNSKÝ Jiří

VIP licensed
02:09,87 02:08,96 4:18.83
+9.05

Absolutní výsledky