Triola

Horní Jiřetín - Nová Ves v Horách25. 8. 20187 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd Hradiště | 9. 5. 2015

Absolutní výsledky

SE do 1600
1. URBAN Jiří
Škoda Favorit
-
SE do 1600
03:52,8 03:53,0 04:08,1 7:45
2. ČÍŽEK Jiří
Škoda Favorit
-
SE do 1600
03:48,0 04:04,7 03:59,9 7:47
+2
E1 4x4
1. PAŠEK Petr
RTT Racing Team
Subaru Impreza
E1 4x4
02:48,2 03:05,7 02:57,3 5:45
2. PALME Kay
Palme Racing team
Mitsubishi Lancer EVO 8 GSR
E1 4x4
02:44,7 03:03,4 dns 5:47
+2
3. PEŠEK Vladimír
PP MOTORSPORT
SUBARU Impreza STI
E1 4x4
03:04,0 03:24,3 03:19,5 6:23
+38
E1 do 1400
1. VRZAL Lubomír
Mesi racing team
Suzuki
E1 do 1400
03:08,6 03:09,7 dns 6:17
2. ŠAUER Igor
Škoda Fabia
-
E1 do 1400
03:11,4 03:16,7 dns 6:27
+10
3. VAVRUŠKA Jiří
Škoda Favorit
E1 do 1400
03:25,6 03:23,5 dns 6:48
+31
4. HUSPEK Jaroslav
WaRS
Ford Fiesta 1,4 KIT Car
E1 do 1400
04:01,3 03:31,4 03:57,2 7:28
+71
5. KÁŇA Jan
Progress Racing Team
Škoda Felicie
E1 do 1400
03:47,7 03:47,9 dns 7:34
+77
E1 do 1600
1. KROTIL Lukáš
ŠO©K Motorsport
Citroen Saxo Vts
E1 do 1600
03:06,9 03:07,2 dns 6:13
2. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 1600
03:16,7 03:18,1 03:50,4 6:34
+21
3. SALABA Vladimír
Guru Autosport
Citroen Saxo
E1 do 1600
03:20,7 03:19,1 dns 6:39
+26
4. CRHÁK Petr
Šo©k motorsport
saxo vts
E1 do 1600
dns dns dns
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
02:57,3 02:56,6 dns 5:53
2. BAĎURA Svatopluk
Škoda
-
E1 do 2000
03:03,8 03:06,4 dns 6:09
+16
3. MOSCATO Paolo
CataniBus race
VW Golf
E1 do 2000
03:28,9 dns 04:20,4 7:48
+115
4. JETMAR Martin
MJ Autosport
VW Golf
E1 do 2000
dns dns dns
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin
IGS racing team
Skoda Fabia S 1400
E1 nad 2000
02:55,5 03:19,5 dns 6:14
2. AVRAT Vladimír
Garage team
vw golf
E1 nad 2000
03:03,1 03:24,2 03:17,1 6:20
+6
3. FRANC Jiří
Bestwash4U
Škoda Fabia RS Tdi
E1 nad 2000
03:08,8 03:37,9 dns 6:45
+31
4. PROCHÁZKA Milan
Opel Kadett
-
E1 nad 2000
03:30,8 03:53,2 dns 7:23
+69
H do 1400
1. ŠINÁGL Milan
Historic team Slaný
Škoda 125M
H do 1400
03:31,9 04:05,8 03:49,0 7:20
2. SKOŘEPA Jan
Skorepa Race team
Skoda 130 RS
H do 1400
03:34,7 04:03,1 03:59,7 7:33
+13
3. VESELÝ Zdeněk
Škoda 105 S
Vraboš team
H do 1400
03:55,4 04:10,8 dns 8:05
+45
H nad 1600
1. BLAŽEK Jan
Opel GT
-
H nad 1600
03:35,0 03:54,4 03:53,3 7:28
2. ĎURÍČEK Marcel
Opel Kadett
-
H nad 1600
dns 03:59,5 03:50,4 7:49
+21
Předjezdci
1. MYSLIVEC Vladimír
Skoda Fabia S 2000
Wars project 2015
Předjezdci
02:42,3 02:43,7 02:59,3 5:25
2. FRANC Martin
Subaru Impreza Sti
Bestwash4U
Předjezdci
03:08,4 dns dns

Absolutní výsledky