Triola

Horní Jiřetín - Nová Ves v Horách25. 8. 20187 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky Hradiště | 9. 5. 2015

Výsledky podle tříd

1. MYSLIVEC Vladimír
Skoda Fabia S 2000
Wars project 2015
Předjezdci
02:42,3 02:43,7 02:59,3 5:25
2. PAŠEK Petr
RTT Racing Team
Subaru Impreza
E1 4x4
02:48,2 03:05,7 02:57,3 5:45
+20
3. PALME Kay
Palme Racing team
Mitsubishi Lancer EVO 8 GSR
E1 4x4
02:44,7 03:03,4 dns 5:47
+22
4. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
02:57,3 02:56,6 dns 5:53
+28
5. BAĎURA Svatopluk
Škoda
-
E1 do 2000
03:03,8 03:06,4 dns 6:09
+44
6. KROTIL Lukáš
ŠO©K Motorsport
Citroen Saxo Vts
E1 do 1600
03:06,9 03:07,2 dns 6:13
+48
7. PIŠTA Martin
IGS racing team
Skoda Fabia S 1400
E1 nad 2000
02:55,5 03:19,5 dns 6:14
+49
8. VRZAL Lubomír
Mesi racing team
Suzuki
E1 do 1400
03:08,6 03:09,7 dns 6:17
+52
9. AVRAT Vladimír
Garage team
vw golf
E1 nad 2000
03:03,1 03:24,2 03:17,1 6:20
+55
10. PEŠEK Vladimír
PP MOTORSPORT
SUBARU Impreza STI
E1 4x4
03:04,0 03:24,3 03:19,5 6:23
+58
11. ŠAUER Igor
Škoda Fabia
-
E1 do 1400
03:11,4 03:16,7 dns 6:27
+62
12. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 1600
03:16,7 03:18,1 03:50,4 6:34
+69
13. SALABA Vladimír
Guru Autosport
Citroen Saxo
E1 do 1600
03:20,7 03:19,1 dns 6:39
+74
14. FRANC Jiří
Bestwash4U
Škoda Fabia RS Tdi
E1 nad 2000
03:08,8 03:37,9 dns 6:45
+80
15. VAVRUŠKA Jiří
Škoda Favorit
E1 do 1400
03:25,6 03:23,5 dns 6:48
+83
16. ŠINÁGL Milan
Historic team Slaný
Škoda 125M
H do 1400
03:31,9 04:05,8 03:49,0 7:20
+115
17. PROCHÁZKA Milan
Opel Kadett
-
E1 nad 2000
03:30,8 03:53,2 dns 7:23
+118
18. HUSPEK Jaroslav
WaRS
Ford Fiesta 1,4 KIT Car
E1 do 1400
04:01,3 03:31,4 03:57,2 7:28
+123
19. BLAŽEK Jan
Opel GT
-
H nad 1600
03:35,0 03:54,4 03:53,3 7:28
+123
20. SKOŘEPA Jan
Skorepa Race team
Skoda 130 RS
H do 1400
03:34,7 04:03,1 03:59,7 7:33
+128
21. KÁŇA Jan
Progress Racing Team
Škoda Felicie
E1 do 1400
03:47,7 03:47,9 dns 7:34
+129
22. URBAN Jiří
Škoda Favorit
-
SE do 1600
03:52,8 03:53,0 04:08,1 7:45
+140
23. ČÍŽEK Jiří
Škoda Favorit
-
SE do 1600
03:48,0 04:04,7 03:59,9 7:47
+142
24. MOSCATO Paolo
CataniBus race
VW Golf
E1 do 2000
03:28,9 dns 04:20,4 7:48
+143
25. ĎURÍČEK Marcel
Opel Kadett
-
H nad 1600
dns 03:59,5 03:50,4 7:49
+144
26. VESELÝ Zdeněk
Škoda 105 S
Vraboš team
H do 1400
03:55,4 04:10,8 dns 8:05
+160
27. CRHÁK Petr
Šo©k motorsport
saxo vts
E1 do 1600
dns dns dns
28. JETMAR Martin
MJ Autosport
VW Golf
E1 do 2000
dns dns dns
29. FRANC Martin
Subaru Impreza Sti
Bestwash4U
Předjezdci
03:08,4 dns dns

Výsledky podle tříd