Triola

Horní Jiřetín - Nová Ves v Horách25. 8. 20187 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky Hradiště - Rusová | 12. 9. 2015

Výsledky podle tříd

1. BENEŠ Oskar
Empreza racing team
Ford fiesta WRC
VIP - licensed drivers A
03:03.3 02:33.6 02:34.3 5:08
2. JUREŇA Peter
Empreza racing team
Mitsubishi Lancer EVO X
VIP - licensed drivers N
02:37.3 02:37.3 02:37.6 5:14.60
+6.6
3. PAŠEK Petr
RTT racing
Subaru impresa
E1 4x4
02:46.1 02:42.6 02:43.1 5:25.70
+17.7
4. PEŠEK Vladimír
PP MOTORSPORT
SUBARU Impreza STI
E1 4x4
02:48.6 02:49.3 02:49.4 5:37.90
+29.9
5. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 2000
02:51.1 02:50.2 5:41.40
+33.4
6. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
02:52.3 02:49.8 5:42.20
+34.2
7. BALLEK Filip
Motorsport BF
Subaru impreza 555
E1 4x4
02:48.8 02:54.1 5:42.90
+34.9
8. BAĎURA Svatopluk
BASE
Škoda Felicia KitCar
E1 do 2000
02:53.5 02:52.7 02:53.4 5:46.20
+38.2
9. ČERNÝ Ctibor
Racky
EVO IX
SE 4x4 bez omezení
02:57.6 02:54.2 02:53.8 5:48
+40
10. STRAKA Pavel
Empreza racing team
Alfa Romeo 147
E1 do 2000
03:05.9 03:00.3 03:03.5 6:03.80
+55.8
11. KOZAR Yevhen
Empreza racing team
Renault Megane N
VIP - licensed drivers N
03:09.4 03:05.0 03:05.9 6:10.90
+62.9
12. ŠAUER Igor
IGS racing team
Škoda Fabia
E1 do 1400
03:07.4 03:07.8 03:05.1 6:12.60
+64.6
13. VAVRUŠKA Jiří
VRT
Škoda Favorit
E1 do 1400
03:09.6 03:10.3 03:07.2 6:16.80
+68.8
14. VRZAL Lubomír
Mesi racing team
Suzuki
E1 do 1400
03:12.4 03:10.3 03:08.2 6:18.50
+70.5
15. BLAŽEK Jan
opel racing
OPEL GT
H nad 1600
03:15.6 03:12.2 03:11.6 6:23.80
+75.8
16. PROCHÁZKA Milan
opel racing
OPEL KADET D3000
H nad 1600
03:11.8 03:17.6 6:29.40
+81.4
17. MOSCATO Paolo
CataniBus race
VW Golf II GTi
E1 do 2000
03:15.1 03:30.6 03:15.1 6:30.30
+82.3
18. JURKA Milan
Koutny racing
Suzuki Swift
H do 1400
03:18.2 03:16.7 03:17.6 6:34.30
+86.3
19. CEBE Robert
Subaru impreza
SE 4x4 bez omezení
03:22.3 03:18.0 03:17.06 6:35.15
+87.15
20. SKOŘEPA Jan
IGS racing team
Škoda 130 RS
H do 1400
03:18.3 03:17.1 03:19.7 6:35.50
+87.5
21. ŠINÁGL Marek

H do 1400
03:24.9 03:21.7 03:19.2 6:40.90
+92.9
22. SALABA Vladimír
Guru Autosport
Citroen Saxo
E1 do 1600
03:22.7 03:20.9 03:21.3 6:42.20
+94.2
23. ŠINÁGL Milan
Historic team Slaný
Škoda 130LR
H do 1400
03:21.5 03:21.9 03:36.0 6:43.30
+95.3
24. KUDRNA Martin
MK RACING
Audi cupe
SE nad 1600
03:26.3 03:29.0 03:26.1 6:52.40
+104.4
25. KRÁLOVÁ Jana

E1 do 1400
03:32.7 03:28.2 03:27.7 6:56
+108
26. VESELÝ Zdeněk
Vraboš team
Škoda 105
H do 1400
03:44.0 03:46.0 7:30
+142
27. HUSÁK Jiří
Racing team
Ford Puma
SE nad 1600
03:53.8 03:50.4 03:47.0 7:37.40
+149.4
28. NOVÁK Petr, st.
trabiracing
fiat cinquecento
E1 do 900
04:08.8 04:12.9 04:09.17 8:18
+190
29. BLÁHA Josef
jobateam
Golf 2
H nad 1600
04:11.7 04:11.8 8:23.60
+195.6
30. NOVÁK Petr
trabiracing
matiz
E1 do 900
04:20.0 04:15.1 04:16.5 8:31.60
+203.6
31. TASÁRY Daniel
NITEX
Evo X RS
Předjezdci
02:47.0 02:44.6 02:56.6
32. ČERMÁK Karel
Wars project 2015
Subaru Impreza
Předjezdci
02:52.1 02:50.1 02:50.4
33. KOUTSKÝ Dominik
RackyRacing
Mitsubishi Lancer evo VI
Předjezdci
02:54.4 02:52.8 02:52.1
34. POBORSKÝ Vladislav
Wars project 2015
Subaru Impreza
Předjezdci
02:55.2 02:53.5 02:52.4

Výsledky podle tříd