Triola

žádná akce v kalendáři
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd Hradiště - Rusová | 11. 7. 2015

Absolutní výsledky

SE do 1600
1. ŠTEFAN Bronislav
Mini Praha
Suzuki Swift GTi
SE do 1600
03:24.05 03:21.84 03:20.87 6:42.71
2. URBAN Jiří
Urbi a Číža
skoda favorit
SE do 1600
03:52.16 03:52.42 03:46.08 7:38.24
+55.53
E1 4x4
1. PAŠEK Petr
Wars project 2015
Subaru Impreza
E1 4x4
02:44.64 02:42.11 02:43.43 5:25.54
2. PEŠEK Vladimír
-
Subaru Sti
E1 4x4
02:59.56 02:51.60 02:51.08 5:42.68
+17.14
E1 do 1400
1. ŠAUER Igor
-
Škoda Fabia
E1 do 1400
03:13.44 03:12.37 6:25.81
2. VAVRUŠKA Jiří
Škoda Favorit
E1 do 1400
03:30.66 03:49.95 7:20.61
+54.8
3. KRÁLOVÁ Jana
-
Peugeot 106
E1 do 1400
03:45.85 03:43.09 03:39.25 7:22.34
+56.53
E1 do 1600
1. ŠŤÁSTKA Jiří
Legr racing team
Opel Corsa
E1 do 1600
03:09.38 03:10.91 03:06.14 6:15.52
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
02:52.21 02:53.12 dns 5:45.33
2. STRÁNSKÝ Jiří
Wars project 2015
Skoda Octavia Wars II.
E1 do 2000
03:06.92 02:59.29 02:55.41 5:54.70
+9.37
3. BAĎURA Svatopluk
Base
Škoda
E1 do 2000
02:59.52 02:58.52 02:57.56 5:56.08
+10.75
4. MOSCATO Paolo
CataniBus race
VW Golf II
E1 do 2000
03:26.31 03:23.52 03:22.03 6:45.55
+60.22
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 2000
02:53.51 02:53.74 5:47.25
2. FRANC Jiří
Bestwash4U
Škoda Fabia RS
E1 nad 2000
03:04.06 03:05.23 6:09.29
+22.04
H do 1400
1. SKOŘEPA Jan
Skorepa Race team
Skoda 130 RS
H do 1400
03:24.06 03:24.94 03:23.30 6:47.36
2. WEISSFLOG Ronny
Ronny Weissflog
Zástva 1,3
H do 1400
03:37.98 03:32.84 03:32.67 7:05.51
+18.15
3. BAŽATA Jiří
Chodovar
Škoda
H do 1400
H do 1600
1. ANDRÝS František
AS SYCHROV racing
P205 GTI
H do 1600
03:18.56 03:17.55 03:20.52 6:36.11
2. MANUEL Štefani
Msc SchwartenBerg
Honda crx
H do 1600
03:30.93 03:30.15 03:25.23 6:55.38
+19.27
H nad 1600
1. BLAŽEK Jan
Opel racing team
Opel GT
H nad 1600
03:10.06 03:07.10 03:07.16 6:14.26
2. PROCHÁZKA Milan
Opel racing team
Opel Kadett
H nad 1600
03:20.34 03:16.58 dns 6:36.92
+22.66
3. PARTZCH Kevin
Racing-Team "Ahornberg" e.V.
Opel Manta A
H nad 1600
03:32.97 03:27.48 03:23.89 6:51.37
+37.11
4. HETZEL Jaens
Racing-Team "Ahornberg" e.V.
Opel Kadett E
H nad 1600
03:33.85 03:30.29 03:25.64 6:55.93
+41.67
5. HETZEL Sven
Racing-Team "Ahornberg" e.V.
Audi GTE
H nad 1600
dnf 03:38.79 03:34.55 7:13.34
+59.08
6. BLÁHA Josef
jobateam
Golf 2
H nad 1600
03:42.02 03:39.62 dnf 7:21.64
+67.38

Absolutní výsledky