Triola

Boleboř - Svahová15. 6. 201919 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Výsledky podle tříd | 1. 1. 1970

Absolutní výsledky

SE do 1600
1. CHAMOLA Michal

SE do 1600
02:50.9 02:52.0 02:49.3 5:40.30
2. ŠTEFAN Bronislav

SE do 1600
03:10.8 03:08.8 03:10.1 6:00.19
+19.89
3. KOUBEK Milan

SE do 1600
03:06.9 03:05.0 03:05.2 6:10.30
+30
SE nad 1600
1. BOCHNÍČEK Marek

SE nad 1600
03:02.4 03:02.1 03:00.7 6:02.80
2. KUBOVÁ Klára

SE nad 1600
03:12.7 03:12.2 03:13.1 6:25
+22.2
3. KUDRNA Martin

SE nad 1600
03:14.7 03:14.2 03:11.9 6:26.10
+23.3
4. HUSÁK Jiří

SE nad 1600
03:25.3 03:22.4 03:23.6 6:46
+43.2
VIP - licensed drivers A
1. ČERMÁK Jaroslav

VIP - licensed drivers A
02:25.6 02:28.8 02:27.9 4:53.50
2. KÁŇA Jiří

VIP - licensed drivers A
02:47.3 02:44.2 02:43.4 5:27.60
+34.1
3. ARAZIM Václav

VIP - licensed drivers A
02:44.6 02:44.8 5:29.40
+35.9
4. REICHERT Michal

VIP - licensed drivers A
03:19.3 03:18.8 6:38.20
+104.7
5. VOJTÍŠEK Frankie

VIP - licensed drivers A
03:27.9 03:14.4 6:42.30
+108.8
E1 4x4
1. BALLEK Filip

E1 4x4
02:39.8 02:38.2 02:53.3 5:18
2. PEŠEK Vladimír

E1 4x4
02:49.1 02:44.4 02:46.2 5:30.60
+12.6
3. MARTINOVSKÝ Filip

E1 4x4
02:56.0 02:59.1 02:56.2 5:52.30
+34.3
4. MARTINOVSKÝ Vít

E1 4x4
02:55.5 02:58.8 02:57.8 5:53.40
+35.4
E1 do 1400
1. VAVRUŠKA Jiří

E1 do 1400
03:01.3 02:58.3 02:56.3 5:54.60
2. ŠAUER Igor

E1 do 1400
02:58.7 02:56.4 03:00.0 5:55.20
+0.6
3. HUSPEK Jaroslav

E1 do 1400
03:15.4 03:09.0 6:24.50
+29.9
E1 do 1600
1. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 1600
03:03.0 03:03.8 03:02.7 6:05.80
2. VALENTA Petr

E1 do 1600
03:29.5
3. SALABA Vladimír

E1 do 1600
03:29.5
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal

E1 do 2000
02:43.1 02:41.6 5:24.80
2. SOUČEK Jan

E1 do 2000
02:51.4 02:51.5 02:47.5 5:38.90
+14.1
3. BAĎURA Svatopluk

E1 do 2000
02:50.6 02:51.5 02:49.6 5:40.20
+15.4
4. MOSCATO Paolo

E1 do 2000
03:29.2
E1 do 900
1. BENK Luboš

E1 do 900
03:48.2 03:45.1 7:33
2. KROUPA David

E1 do 900
03:51.7 03:55.9 03:51.5 7:43.20
+10.2
3. NOVÁK Petr

E1 do 900
03:57.4 03:58.8 03:57.8 7:55.30
+22.3
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
02:47.5 02:44.6 5:32.10
2. AVRAT Vladimír

E1 nad 2000
02:58.0 02:53.5 02:53.6 5:47.10
+15
3. FRANC Jiří

E1 nad 2000
03:03.7 02:57.5 6:01.20
+29.1
H do 1400
1. HOHEISEL Antti

H do 1400
03:04.7 03:02.6 03:01.7 6:04.30
2. SKOŘEPA Jan

H do 1400
03:09.8 03:06.7 03:07.1 6:13.80
+9.5
3. ŠINÁGL Milan

H do 1400
03:12.0 03:10.4 03:09.5 6:19.90
+15.6
4. BŘÍŽĎALA Libor

H do 1400
03:19.4
H do 1600
1. STEPHANI Manuel

H do 1600
03:10.3 03:06.2 03:02.7 6:08.90
2. ANDRYS František

H do 1600
03:09.2 03:06.1 03:07.3 6:13.50
+4.6
H nad 1600
1. BLAŽEK Jan

H nad 1600
02:59.8 02:58.1 02:58.4 5:56.60
2. PARTZCH Kevin

H nad 1600
03:08.3 03:06.5 03:06.7 6:13.30
+16.7
3. PROCHÁZKA Milan

H nad 1600
03:06.8 03:35.8 6:42.70
+46.1
Předjezdci
1. TASARY Daniel

Předjezdci
02:36.6 02:36.4 02:35.3
2. FIALA Petr

Předjezdci
02:40.3 02:38.8 02:37.5
3. CEBE Robert

Předjezdci
03:11.6 03:06.2 03:04.7
4. FRU Fru

Předjezdci
5. VRŠECKÝ Petr

Předjezdci

Absolutní výsledky