Triola

Hradiště - Rusová2. 6. 20188 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd Chomutov - Blatno | 22. 8. 2015

Absolutní výsledky

SE do 1600
1. KOUBEK Milan
garage team
citroen saxo
SE do 1600
01:46.3 01:39.1 01:39.5 3:18.60
SE nad 1600
1. BOCHNÍČEK Marek
Bochníček
Mercedes CLK
SE nad 1600
01:35.1 01:33.3 01:32.9 3:06.20
2. KUBOVÁ Klára
Kubová
Mercedes CLK
SE nad 1600
01:41.7 01:41.6 01:40.6 3:22.20
+16
3. KUDRNA Martin
MK RACING
Audi cupe
SE nad 1600
01:42.8 01:42.6 01:40.6 3:23.30
+17.1
4. HUSÁK Jiří
Racing Team JJH
Ford Puma
SE nad 1600
01:46.1 01:46.1 01:45.7 3:31.80
+25.6
VIP - licensed drivers A
1. VOJTÍŠEK Frankie
Frankie truck racing team
MAN
VIP - licensed drivers A
1:47.68 1:47.24 1:42.06 3:50.40
E1 4x4
1. BALLEK Filip
Motorsport BF
Subaru impreza 555
E1 4x4
01:20.3 01:20.1 01:18.6 2:38.70
2. PEŠEK Vladimír
PP MOTORSPORT
SUBARU Impreza STI
E1 4x4
01:24.9 01:23.9 01:23.6 2:47.60
+8.9
E1 do 1400
1. VAVRUŠKA Jiří
VRT
Škoda Favorit
E1 do 1400
01:30.4 01:30.9 01:31.4 3:01.40
2. ŠAUER Igor
IGS racing team
Skoda Fabia
E1 do 1400
01:33.9 01:31.4 01:30.3 3:01.80
+0.4
E1 do 1600
1. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 1600
01:35.1 01:33.6 01:33.5 3:07.10
2. SALABA Vladimír
Guru Autosport
Skoda Felicia
E1 do 1600
01:45.5 01:45.8 01:43.7 3:29.30
+22.2
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
01:21.5 01:21.0 2:42.60
2. STRÁNSKÝ Jiří
Wars project 2015
Skoda Octavia Wars II
E1 do 2000
01:28.8 01:26.4 01:25.8 2:52.30
+9.7
3. MOSCATO Paolo
CataniBus race
VW Golf
E1 do 2000
01:37.7 01:35.8 01:33.9 3:09.80
+27.2
4. JINDRÁK Jaroslav

E1 do 2000
01:43.1 01:43.9 01:43.7 3:26.80
+44.2
E1 do 900
1. NOVÁK Petr, st.
trabi racing
fiat cinquecento
E1 do 900
02:08.2 02:06.7 02:08.4 4:14.90
2. NOVÁK Petr
trabi racing
fiat cinquecento
E1 do 900
02:20.1 02:23.2 4:43.40
+28.5
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 2000
01:26.1 01:25.5 2:51.70
2. FRANC Jiří
Bestwash4U
Škoda Fabia RS
E1 nad 2000
01:30.1 01:30.7 3:00.80
+9.1
H do 1400
1. ŠINÁGL Milan
Historic team Slaný
Škoda 130LR
H do 1400
01:41.0 01:41.7 01:39.5 3:20.60
2. VESELÝ Zdeněk
Vraboš Team
Škoda 105
H do 1400
01:56.0 01:54.3 3:50.30
+29.7
H do 1600
1. STEPHANI Manuel
Racing team Ahonberg
Honda Civic
H do 1600
01:39.0 01:36.0 01:42.0 3:15.10
H nad 1600
1. KRÁL Ivo
svijany racing
VW Golf MK 2
H nad 1600
01:23.1 01:22.6 2:45.70
2. BLAŽEK Jan
opel racing
OPEL GT
H nad 1600
01:32.9 01:32.1 01:31.0 3:03.20
+17.5
3. PROCHÁZKA Milan
opel racing
OPEL KADET D3000
H nad 1600
01:38.5 01:34.9 01:33.7 3:08.60
+22.9
4. PARTZCH Kevin
Racing team Ahonberg
Opel Kadett
H nad 1600
01:38.5 01:38.1 01:37.0 3:15.10
+29.4
Předjezdci
1. VALEŠ Petr
Bestacars4u
Subaru Impreza
Předjezdci
01:27.3 01:27.1 01:28.2 2:55.40
2. CEBE Robert
subaru impreza
Předjezdci
01:37.4 01:35.5 01:34.1 3:09.60
+14.2

Absolutní výsledky