Triola

Hradiště - Rusová2. 6. 20189 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Absolutní výsledky Chomutov - Blatno | 22. 8. 2015

Výsledky podle tříd

1. BALLEK Filip
Motorsport BF
Subaru impreza 555
E1 4x4
01:20.3 01:20.1 01:18.6 2:38.70
2. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
01:21.5 01:21.0 2:42.60
+3.9
3. KRÁL Ivo
svijany racing
VW Golf MK 2
H nad 1600
01:23.1 01:22.6 2:45.70
+7
4. PEŠEK Vladimír
PP MOTORSPORT
SUBARU Impreza STI
E1 4x4
01:24.9 01:23.9 01:23.6 2:47.60
+8.9
5. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 nad 2000
01:26.1 01:25.5 2:51.70
+13
6. STRÁNSKÝ Jiří
Wars project 2015
Skoda Octavia Wars II
E1 do 2000
01:28.8 01:26.4 01:25.8 2:52.30
+13.6
7. VALEŠ Petr
Bestacars4u
Subaru Impreza
Předjezdci
01:27.3 01:27.1 01:28.2 2:55.40
+16.7
8. FRANC Jiří
Bestwash4U
Škoda Fabia RS
E1 nad 2000
01:30.1 01:30.7 3:00.80
+22.1
9. VAVRUŠKA Jiří
VRT
Škoda Favorit
E1 do 1400
01:30.4 01:30.9 01:31.4 3:01.40
+22.7
10. ŠAUER Igor
IGS racing team
Skoda Fabia
E1 do 1400
01:33.9 01:31.4 01:30.3 3:01.80
+23.1
11. BLAŽEK Jan
opel racing
OPEL GT
H nad 1600
01:32.9 01:32.1 01:31.0 3:03.20
+24.5
12. BOCHNÍČEK Marek
Bochníček
Mercedes CLK
SE nad 1600
01:35.1 01:33.3 01:32.9 3:06.20
+27.5
13. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 1600
01:35.1 01:33.6 01:33.5 3:07.10
+28.4
14. PROCHÁZKA Milan
opel racing
OPEL KADET D3000
H nad 1600
01:38.5 01:34.9 01:33.7 3:08.60
+29.9
15. CEBE Robert
subaru impreza
Předjezdci
01:37.4 01:35.5 01:34.1 3:09.60
+30.9
16. MOSCATO Paolo
CataniBus race
VW Golf
E1 do 2000
01:37.7 01:35.8 01:33.9 3:09.80
+31.1
17. STEPHANI Manuel
Racing team Ahonberg
Honda Civic
H do 1600
01:39.0 01:36.0 01:42.0 3:15.10
+36.4
18. PARTZCH Kevin
Racing team Ahonberg
Opel Kadett
H nad 1600
01:38.5 01:38.1 01:37.0 3:15.10
+36.4
19. KOUBEK Milan
garage team
citroen saxo
SE do 1600
01:46.3 01:39.1 01:39.5 3:18.60
+39.9
20. ŠINÁGL Milan
Historic team Slaný
Škoda 130LR
H do 1400
01:41.0 01:41.7 01:39.5 3:20.60
+41.9
21. KUBOVÁ Klára
Kubová
Mercedes CLK
SE nad 1600
01:41.7 01:41.6 01:40.6 3:22.20
+43.5
22. KUDRNA Martin
MK RACING
Audi cupe
SE nad 1600
01:42.8 01:42.6 01:40.6 3:23.30
+44.6
23. JINDRÁK Jaroslav

E1 do 2000
01:43.1 01:43.9 01:43.7 3:26.80
+48.1
24. SALABA Vladimír
Guru Autosport
Skoda Felicia
E1 do 1600
01:45.5 01:45.8 01:43.7 3:29.30
+50.6
25. HUSÁK Jiří
Racing Team JJH
Ford Puma
SE nad 1600
01:46.1 01:46.1 01:45.7 3:31.80
+53.1
26. VESELÝ Zdeněk
Vraboš Team
Škoda 105
H do 1400
01:56.0 01:54.3 3:50.30
+71.6
27. VOJTÍŠEK Frankie
Frankie truck racing team
MAN
VIP - licensed drivers A
1:47.68 1:47.24 1:42.06 3:50.40
+71.7
28. NOVÁK Petr, st.
trabi racing
fiat cinquecento
E1 do 900
02:08.2 02:06.7 02:08.4 4:14.90
+96.2
29. NOVÁK Petr
trabi racing
fiat cinquecento
E1 do 900
02:20.1 02:23.2 4:43.40
+124.7

Výsledky podle tříd