Triola

Boleboř - Svahová15. 6. 201919 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Výsledky podle tříd | 1. 1. 1970

Absolutní výsledky

SE 4x4 bez omezení
1. ČERNÝ Ctibor

SE 4x4 bez omezení
01:21.86 01:21.12 01:20.23 2:41.35
2. CEBE Robert

SE 4x4 bez omezení
01:33.50 01:33.44 01:32.12 3:05.56
+24.21
SE do 1600
1. ŠTEFAN Bronislav

SE do 1600
01:34.28 01:34.08 01:34.17 3:08.25
SE nad 1600
1. BOCHNÍČEK Marek

SE nad 1600
01:31.47 01:30.96 01:32.01 3:02.43
2. BOCHNÍČKOVÁ Klára

SE nad 1600
01:37.01 01:36.92 01:36.39 3:13.31
+10.88
3. PLECHATÝ Tomáš

SE nad 1600
01:39.28 01:39.22 3:18.50
+16.07
4. HUSÁK Jiří

SE nad 1600
01:55.49 01:49.74 01:51.18 3:40.92
+38.49
VIP - licensed drivers A
1. REICHERT Michal

VIP - licensed drivers A
01:48.55 01:37.00 3:25.55
E1 4x4
1. STRÁNSKÝ Jiří

E1 4x4
01:21.63 01:19.94 01:19.39 2:39.33
2. PEŠEK Vladimír

E1 4x4
01:21.04 01:21.49 01:20.47 2:41.51
+2.18
3. NOVÁK Miroslav

E1 4x4
01:25.00 01:26.88 01:23.97 2:48.97
+9.64
E1 do 1400
1. ŠAUER Igor

E1 do 1400
01:30.95 01:27.67 01:28.42 2:56.09
2. VAVRUŠKA Jiří

E1 do 1400
01:30.02 01:30.13 01:27.93 2:57.95
+1.86
3. KRÁLOVÁ Jana

E1 do 1400
01:38.69 01:39.45 01:39.57 3:18.14
+22.05
E1 do 1600
1. RAAB Tomáš

E1 do 1600
01:32.39 01:32.99 01:31.34 3:03.03
2. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 1600
01:34.31 01:32.60 01:33.16 3:05.76
+2.73
3. SALABA Vladimír

E1 do 1600
01:39.29 01:36.67 3:15.96
+12.93
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal

E1 do 2000
01:22.13 01:20.30 2:42.43
2. BAĎURA Svatopluk

E1 do 2000
01:26.15 01:25.54 01:24.46 2:50
+7.57
3. PISTORA Jiří

E1 do 2000
01:51.36 01:35.25 01:34.63 3:09.88
+27.45
4. MOSCATO Paolo

E1 do 2000
01:38.87 01:33.05 01:36.92 3:09.97
+27.54
E1 do 900
1. DOHNAL Jiří

E1 do 900
01:54.64 01:54.29 01:53.02 3:47.31
2. NOVÁK Petr, st.

E1 do 900
01:59.14 01:59.26 01:58.53 3:57.67
+10.36
3. NOVÁK Petr

E1 do 900
02:00.67 02:01.79 02:00.50 4:01.17
+13.86
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
01:22.74 01:22.08 01:21.33 2:43.41
2. LÁTR Miroslav

E1 nad 2000
01:23.23 01:21.87 01:21.65 2:43.52
+0.11
3. AVRAT Vladimír

E1 nad 2000
01:25.58 01:24.51 01:24.74 2:49.25
+5.84
4. FRANC Jiří

E1 nad 2000
01:27.55 01:26.21 01:28.59 2:53.76
+10.35
H do 1400
1. SKOREPA Jan

H do 1400
01:33.80 01:32.86 01:32.89 3:05.75
2. JURKA Milan

H do 1400
01:35.59 01:31.91 3:07.50
+1.75
3. ŠINÁGL Milan

H do 1400
01:36.41 01:37.54 01:36.37 3:12.78
+7.03
4. VESELÝ Zdeněk

H do 1400
01:48.25 01:49.62 3:37.87
+32.12
H do 1600
1. ANDRYS František

H do 1600
01:35.18 01:34.42 01:33.86 3:08.28
2. STEPHANI Manuel

H do 1600
01:47.01 01:34.52 01:33.96 3:08.48
+0.2
H nad 1600
1. BLAŽEK Jan

H nad 1600
01:29.75 01:28.02 01:28.96 2:56.98
2. PROCHÁZKA Milan

H nad 1600
01:29.76 03:01.91 01:29.33 2:59.09
+2.11
3. PARTZCH Kevin

H nad 1600
01:32.85 01:31.24 01:30.52 3:01.76
+4.78
4. HETZEL Sven

H nad 1600
01:41.97 01:41.13 01:40.59 3:21.72
+24.74
5. BLÁHA Josef

H nad 1600
01:53.09 01:53.28 01:51.09 3:44.18
+47.2
E2/C do 2000
1. ZELENÝ Stanislav

E2/C do 2000
01:26.82 01:27.21 01:26.98 2:53.80

Absolutní výsledky