Triola

Horní Jiřetín - Nová Ves v Horách25. 8. 20187 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd AM - Polygon Most DEKRA | 16. 4. 2016 | 1. závod

Absolutní výsledky

SE 4x4 bez omezení
1. ČERNÝ Ctibor
JR Motorsport
Lancer EVO IX
SE 4x4 bez omezení
01:55,87 1:55.87
SE do 1300
1. ŠTEFAN Bronislav
Mini Praha
Suzuki Swift GTi
SE do 1300
02:02,98 2:02.98
2. JÍCHA Aleš
Jícha team
Škoda Favorit
SE do 1300
02:07,31 2:07.31
+4.33
SE do 1800
1. CHAMOLA Michal
Rendy Team Racing
Honda Targa
SE do 1800
02:07,53 2:07.53
2. HUSÁK Jiří
JJH
Ford Puma
SE do 1800
02:14,21 2:14.21
+6.68
3. HETZEL Sven
Racingteam Ahornberg
Audi 80 GTE
SE do 1800
02:22,49 2:22.49
+14.96
SE nad 1800
1. JONÁŠ Jiří
JR Motorsport
Ford Fiesta ST
SE nad 1800
02:00,99 2:00.98
2. JAKUB Jakub
ARTMOTOR
ARTMOTOR FR 150
SE nad 1800
02:04,31 2:04.31
+3.32
E1 4x4
1. KRATOCHVÍL Jiří
NITEX racing
Evo X SST
E1 4x4
01:45,06 1:45.06
2. TASÁRY Daniel
NITEX racing
Evo X RS
E1 4x4
01:48,70 1:48.70
+3.64
3. CEBE Robert
Racky
Subaru impreza
E1 4x4
02:03,58 2:03.58
+18.52
4. PALME Kay
Mitsubishi Evo 8 RS
Palme Racing
E1 4x4
E1 diesel nad 2000
1. VALEŠ Petr
Bestacars4u
Octavia D-WRC
E1 diesel nad 2000
01:53,83 1:53.83
2. FRANC Jiří
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS+
E1 diesel nad 2000
02:00,78 2:00.78
+6.95
3. FRANC Martin
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS+
E1 diesel nad 2000
02:06,98 2:06.98
+13.15
E1 do 1400
1. ŠAUER Igor
IGS racing team
Skoda Fabia
E1 do 1400
01:58,43 1:58.43
2. BENEŠ Jan
High octane projects
Suzuki Swift B-03
E1 do 1400
02:03,09 2:03.09
+4.66
3. KÁŇA Jan
Progress Racing Team
Škoda Felicia 1.3
E1 do 1400
02:12,40 2:12.40
+13.97
4. VRZAL Lubomír
Mesi racing team
Suzuki
E1 do 1400
02:13,51 2:13.51
+15.08
E1 do 1600
1. SRB Michal
STK Bohdalec
Lamborghini Gallardo
E1 do 1600
01:49,78 1:49.78
2. ČECH Václav
Wars project 2016
MAN Truck II
E1 do 1600
02:08,04 2:08.04
+18.26
3. STEPHANI Manuel
Msc Schwartenberg
Honda crx
E1 do 1600
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
01:53,23 1:53.23
2. BAĎURA Svaropluk
BASE
Skoda Felicia
E1 do 2000
01:58,04 1:58.04
+4.81
3. BUBENÍČEK Petr
High octane projects
Ford Puma 1,7 CUP
E1 do 2000
02:01,45 2:01.45
+8.22
4. JINDRÁK Jaroslav

E1 do 2000
02:03,43 2:03.43
+10.2
5. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 2000
02:03,65 2:03.65
+10.42
6. MIKŠÁTKO Jan
Wars project 2016
Skoda Octavia Base CUP I
E1 do 2000
E1 do 3000
1. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 do 3000
01:55,97 1:55.97
2. MIROŠ Bronislav
Power team 007
Bmw 325
E1 do 3000
02:04,33 2:04.33
+8.36
3. SMEJKAL Vír
Autoexpres Litvínov
Octavia KTCR EVO
E1 do 3000
E1 do 900
1. NOVÁK Petr
img racing
fiat cinquecento
E1 do 900
02:19,47 2:19.47
2. NOVÁK Petr ml.
img racing
fiat 126
E1 do 900
02:21,92 2:21.92
+2.45
3. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
02:33,88 2:33.88
+14.41
H do 2000
1. KRÁL Ivo
svijany racing
VW Golf MK 2
H do 2000
01:55,49 1:55.49
2. PATZSCH Kevin
Racing Team Ahornberg
Opel Kadett
H do 2000
01:59,03 1:59.03
+3.54
3. HETZEL Jens
Racingteam Ahornberg
Opel Kadett D 2.0 16V
H do 2000
02:06,50 2:06.50
+11.01
4. BLAŽEK Jan
opel racing
OPEL GT evo 2
H do 2000
02:07,62 2:07.62
+12.13
5. MOSCATO Paolo
Catanibus racing
VW Golf GTi
H do 2000
H1 do 1150
1. VESELÝ Zdeněk
Vraboš team
Škoda
H1 do 1150
02:24,08 2:24.08
H2 do 1300
1. JURKA Milan

H2 do 1300
02:00,14 2:00.14
2. ČÍŽEK Jiří
IGS racing
Skoda 120 LS
H2 do 1300
02:15,56 2:15.56
+15.42
H3 do 1500
1. SKOŘEPA Jan
Skoda-dily.cz
Škoda Fabia
H3 do 1500
01:58,04 1:58.04
2. LENARTOVIČ Radek
Restaurace U Mnichů
Lada 1500 RMU
H3 do 1500
02:41,94 2:41.94
+43.9
H4 do 1750
1. ANDRYS František
AS SYCHROV racing
P205 GTI
H4 do 1750
02:01,73 2:01.73
H6 do 2500
1. PROCHÁZKA Milan
opel racing
Opel Kadett
H6 do 2500
02:02,76 2:02.76
2. NOVÝ Dušan
Opel Racing
Opel Kadet D3000
H6 do 2500
02:12,74 2:12.74
+9.98
H9 do 900
1. DOHNAL Jiří
Veteran club Litvínov
Trabant 601
H9 do 900
02:12,03 2:12.03
2. JURKA Olda st.
RS Jurka
Trabant 601
H9 do 900
02:36,19 2:36.19
+24.16
E2/C motokáry
1. ČERMÁK Karel
KARLOS racing team
DR racing kart/VORTEX
E2/C motokáry
01:38,22 1:38.22
2. ŠIŠKOVSKÝ Miroslav
M-sport kart racing
MS kart
E2/C motokáry
02:00,05 2:00.04
+21.83
Civilní bez rámu
1. KOLČAVA Radek
AUTO-KORA team
Golf GTI
Civilní bez rámu
02:02,81 2:02.81
2. JOCHMAN Tomáš
Ford Mustang
Civilní bez rámu
02:13,56 2:13.56
+10.75
3. ŠOSTOK Jaromír
Skoda Garde
Civilní bez rámu
VIP licensed
1. KOZAR Yevhen
Empreza racing team
Renault Megane N
VIP licensed
01:54,93 1:54.93
2. FRANKIE
CTTR
MAN
VIP licensed
3. LETOUN
AP motorsport
Ford Sierra Cosw. Gr.A
VIP licensed

Absolutní výsledky