Triola

Solopysky - Ročov7. 4. 201945 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Absolutní výsledky AM - Polygon Most DEKRA | 16. 4. 2016 | 1. závod

Výsledky podle tříd

1. ČERMÁK Karel
KARLOS racing team
DR racing kart/VORTEX
E2/C motokáry
01:38,22 1:38.22
2. KRATOCHVÍL Jiří
NITEX racing
Evo X SST
E1 4x4
01:45,06 1:45.06
+6.84
3. TASÁRY Daniel
NITEX racing
Evo X RS
E1 4x4
01:48,70 1:48.70
+10.48
4. SRB Michal
STK Bohdalec
Lamborghini Gallardo
E1 do 1600
01:49,78 1:49.78
+11.56
5. PIŠTA Michal
Butzbach
Opel Astra
E1 do 2000
01:53,23 1:53.23
+15.01
6. VALEŠ Petr
Bestacars4u
Octavia D-WRC
E1 diesel nad 2000
01:53,83 1:53.83
+15.61
7. KOZAR Yevhen
Empreza racing team
Renault Megane N
VIP licensed
01:54,93 1:54.93
+16.71
8. KRÁL Ivo
svijany racing
VW Golf MK 2
H do 2000
01:55,49 1:55.49
+17.27
9. ČERNÝ Ctibor
JR Motorsport
Lancer EVO IX
SE 4x4 bez omezení
01:55,87 1:55.87
+17.65
10. PIŠTA Martin
Butzbach
Opel Kadett
E1 do 3000
01:55,97 1:55.97
+17.75
11. BAĎURA Svaropluk
BASE
Skoda Felicia
E1 do 2000
01:58,04 1:58.04
+19.82
12. SKOŘEPA Jan
Skoda-dily.cz
Škoda Fabia
H3 do 1500
01:58,04 1:58.04
+19.82
13. ŠAUER Igor
IGS racing team
Skoda Fabia
E1 do 1400
01:58,43 1:58.43
+20.21
14. PATZSCH Kevin
Racing Team Ahornberg
Opel Kadett
H do 2000
01:59,03 1:59.03
+20.81
15. ŠIŠKOVSKÝ Miroslav
M-sport kart racing
MS kart
E2/C motokáry
02:00,05 2:00.04
+21.83
16. JURKA Milan

H2 do 1300
02:00,14 2:00.14
+21.92
17. FRANC Jiří
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS+
E1 diesel nad 2000
02:00,78 2:00.78
+22.56
18. JONÁŠ Jiří
JR Motorsport
Ford Fiesta ST
SE nad 1800
02:00,99 2:00.98
+22.77
19. BUBENÍČEK Petr
High octane projects
Ford Puma 1,7 CUP
E1 do 2000
02:01,45 2:01.45
+23.23
20. ANDRYS František
AS SYCHROV racing
P205 GTI
H4 do 1750
02:01,73 2:01.73
+23.51
21. PROCHÁZKA Milan
opel racing
Opel Kadett
H6 do 2500
02:02,76 2:02.76
+24.54
22. KOLČAVA Radek
AUTO-KORA team
Golf GTI
Civilní bez rámu
02:02,81 2:02.81
+24.59
23. ŠTEFAN Bronislav
Mini Praha
Suzuki Swift GTi
SE do 1300
02:02,98 2:02.98
+24.76
24. BENEŠ Jan
High octane projects
Suzuki Swift B-03
E1 do 1400
02:03,09 2:03.09
+24.87
25. JINDRÁK Jaroslav

E1 do 2000
02:03,43 2:03.43
+25.21
26. CEBE Robert
Racky
Subaru impreza
E1 4x4
02:03,58 2:03.58
+25.36
27. ŠŤÁSTKA Jiří
LEGR racing team
Opel Corsa
E1 do 2000
02:03,65 2:03.65
+25.43
28. JAKUB Jakub
ARTMOTOR
ARTMOTOR FR 150
SE nad 1800
02:04,31 2:04.31
+26.09
29. MIROŠ Bronislav
Power team 007
Bmw 325
E1 do 3000
02:04,33 2:04.33
+26.11
30. HETZEL Jens
Racingteam Ahornberg
Opel Kadett D 2.0 16V
H do 2000
02:06,50 2:06.50
+28.28
31. FRANC Martin
JFR Motorsport
Škoda Fabia RS+
E1 diesel nad 2000
02:06,98 2:06.98
+28.76
32. JÍCHA Aleš
Jícha team
Škoda Favorit
SE do 1300
02:07,31 2:07.31
+29.09
33. CHAMOLA Michal
Rendy Team Racing
Honda Targa
SE do 1800
02:07,53 2:07.53
+29.31
34. BLAŽEK Jan
opel racing
OPEL GT evo 2
H do 2000
02:07,62 2:07.62
+29.4
35. ČECH Václav
Wars project 2016
MAN Truck II
E1 do 1600
02:08,04 2:08.04
+29.82
36. DOHNAL Jiří
Veteran club Litvínov
Trabant 601
H9 do 900
02:12,03 2:12.03
+33.81
37. KÁŇA Jan
Progress Racing Team
Škoda Felicia 1.3
E1 do 1400
02:12,40 2:12.40
+34.18
38. NOVÝ Dušan
Opel Racing
Opel Kadet D3000
H6 do 2500
02:12,74 2:12.74
+34.52
39. VRZAL Lubomír
Mesi racing team
Suzuki
E1 do 1400
02:13,51 2:13.51
+35.29
40. JOCHMAN Tomáš
Ford Mustang
Civilní bez rámu
02:13,56 2:13.56
+35.34
41. HUSÁK Jiří
JJH
Ford Puma
SE do 1800
02:14,21 2:14.21
+35.99
42. ČÍŽEK Jiří
IGS racing
Skoda 120 LS
H2 do 1300
02:15,56 2:15.56
+37.34
43. NOVÁK Petr
img racing
fiat cinquecento
E1 do 900
02:19,47 2:19.47
+41.25
44. NOVÁK Petr ml.
img racing
fiat 126
E1 do 900
02:21,92 2:21.92
+43.7
45. HETZEL Sven
Racingteam Ahornberg
Audi 80 GTE
SE do 1800
02:22,49 2:22.49
+44.27
46. VESELÝ Zdeněk
Vraboš team
Škoda
H1 do 1150
02:24,08 2:24.08
+45.86
47. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
02:33,88 2:33.88
+55.66
48. JURKA Olda st.
RS Jurka
Trabant 601
H9 do 900
02:36,19 2:36.19
+57.97
49. LENARTOVIČ Radek
Restaurace U Mnichů
Lada 1500 RMU
H3 do 1500
02:41,94 2:41.94
+63.72
50. STEPHANI Manuel
Msc Schwartenberg
Honda crx
E1 do 1600
51. MIKŠÁTKO Jan
Wars project 2016
Skoda Octavia Base CUP I
E1 do 2000
52. SMEJKAL Vír
Autoexpres Litvínov
Octavia KTCR EVO
E1 do 3000
53. PALME Kay
Mitsubishi Evo 8 RS
Palme Racing
E1 4x4
54. MOSCATO Paolo
Catanibus racing
VW Golf GTi
H do 2000
55. FRANKIE
CTTR
MAN
VIP licensed
56. LETOUN
AP motorsport
Ford Sierra Cosw. Gr.A
VIP licensed
57. ŠOSTOK Jaromír
Skoda Garde
Civilní bez rámu

Výsledky podle tříd


Celkové bodování 2016