Triola

Boleboř - Svahová15. 6. 201919 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Absolutní výsledky | 1. 1. 1970 | 2. závod

Výsledky podle tříd

1. ČERMÁK Karel

E2/C motokáry
01:37,0 01:38,24 01:42,09 3:15.24
2. ŠIŠKOVSKÝ Miroslav

E2/C motokáry
01:42,4 01:39,91 01:44,96 3:22.31
+7.07
3. KRATOCHVÍL Jiří

E1 4x4
01:45,7 01:43,94 02:11,87 3:29.64
+14.4
4. TASÁRY Daniel

E1 4x4
01:46,5 01:44,32 01:54,52 3:30.82
+15.58
5. ČERNÝ Ctibor

SE 4x4 bez omezení
01:52,7 01:46,12 01:53,02 3:38.82
+23.58
6. SRB Michal

E1 do 1600
01:49,3 01:49,65 01:53,03 3:38.95
+23.71
7. PIŠTA Michal

E1 do 2000
01:51,8 01:47,64 3:39.44
+24.2
8. BAĎURA Svaropluk

E1 do 2000
01:55,8 01:48,64 01:54,25 3:42.89
+27.65
9. VALEŠ Petr

E1 diesel nad 2000
01:54,4 01:50,50 01:54,37 3:44.87
+29.63
10. KRÁL Ivo

H do 2000
01:57,2 01:48,61 01:58,12 3:45.81
+30.57
11. KOZAR Yevhen

VIP licensed
01:56,8 01:50,43 01:57,12 3:47.23
+31.99
12. ŠAUER Igor

E1 do 1400
01:55,9 01:52,27 01:57,20 3:48.17
+32.93
13. SKOŘEPA Jan

H3 do 1500
01:55,8 01:53,35 01:57,25 3:49.15
+33.91
14. PIŠTA Martin

E1 do 3000
01:57,4 01:52,47 DNS 3:49.87
+34.63
15. FRANC Jiří

E1 diesel nad 2000
01:57,6 01:55,96 01:59,76 3:53.56
+38.32
16. PATZSCH Kevin

H do 2000
01:58,9 01:55,47 dns 3:54.37
+39.13
17. FRANC Martin

E1 diesel nad 2000
01:59,3 01:57,03 01:57,70 3:54.73
+39.49
18. BENEŠ Jan

E1 do 1400
02:01,0 01:53,90 02:02,07 3:54.90
+39.66
19. BUBENÍČEK Petr

E1 do 2000
02:00,6 01:55,78 01:59,30 3:55.08
+39.84
20. JURKA Milan

H2 do 1300
01:58,8 01:58,23 01:59,84 3:57.03
+41.79
21. JAKUB Jakub

SE nad 1800
02:09,9 01:54,45 02:02,84 3:57.29
+42.05
22. CIKÁN Radek

SE do 1800
02:00,4 02:00,12 02:03,85 4:00.52
+45.28
23. CEBE Robert

E1 4x4
DNF 01:56,12 02:04,53 4:00.65
+45.41
24. ANDRYS František

H4 do 1750
02:01,0 02:00,03 02:02,38 4:01.03
+45.79
25. ŠTEFAN Bronislav

SE do 1300
02:04,0 01:58,67 02:02,63 4:01.30
+46.06
26. JONÁŠ Jiří

SE nad 1800
02:00,3 02:01,23 4:01.53
+46.29
27. KOLČAVA Radek

Civilní bez rámu
02:03,0 01:58,78 02:05,21 4:01.78
+46.54
28. CHAMOLA Michal

SE do 1800
02:06,5 01:57,74 02:04,46 4:02.20
+46.96
29. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 2000
02:01,9 02:02,38 4:04.28
+49.04
30. JINDRÁK Jaroslav

E1 do 2000
02:00,6 02:04,50 02:04,40 4:05
+49.76
31. MIROŠ Bronislav

E1 do 3000
DNF 02:01,12 02:05,44 4:06.56
+51.32
32. ČECH Václav

E1 do 1600
02:06,8 02:02,78 02:06,10 4:08.88
+53.64
33. BLAŽEK Jan

H do 2000
02:08,7 02:00,57 02:09,05 4:09.27
+54.03
34. JÍCHA Aleš

SE do 1300
02:05,1 02:05,12 02:07,03 4:10.22
+54.98
35. DOHNAL Jiří

H9 do 900
02:13,9 02:04,14 02:15,49 4:18.04
+62.8
36. JOCHMAN Tomáš

Civilní bez rámu
02:15,7 02:06,12 02:14,66 4:20.78
+65.54
37. KÁŇA Jan

E1 do 1400
02:12,3 02:10,81 02:10,82 4:21.63
+66.39
38. NOVÁK Petr

E1 do 900
02:14,6 02:13,60 4:28.20
+72.96
39. ČÍŽEK Jiří

H2 do 1300
02:16,0 02:12,83 02:17,06 4:28.83
+73.59
40. NOVÝ Dušan

H6 do 2500
02:20,1 02:09,51 02:20,03 4:29.54
+74.3
41. HUSÁK Jiří

SE do 1800
02:14,6 02:15,20 02:17,21 4:29.80
+74.56
42. STEPHANI Manuel

E1 do 1600
02:21,6 02:17,66 4:39.26
+84.02
43. NOVÁK Petr ml.

E1 do 900
02:20,8 02:18,98 4:39.78
+84.54
44. VESELÝ Zdeněk

H1 do 1150
02:22,8 02:17,70 DNS 4:40.50
+85.26
45. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
02:26,9 02:26,85 4:53.75
+98.51
46. PROCHÁZKA Milan

H6 do 2500
02:03,9 dnf 02:52,07 4:55.97
+100.73
47. JURKA Olda st.

H9 do 900
02:35,1 02:25,48 02:38,59 5:00.57
+105.34
48. HETZEL Sven

SE do 1800
02:48,3 02:28,22 5:16.52
+121.28
49. LENARTOVIČ Radek

H3 do 1500
dnf dns dnf
50. MOSCATO Paolo

H do 2000
dsq dnf 03:09,86
51. FRANKIE

VIP licensed
02:00,49

Výsledky podle tříd