Triola

AM Polygon Most17. 3. 201823 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd | 20. 8. 2017

Absolutní výsledky

SE do 1300
1. ŠTEFAN Bronislav

SE do 1300
3:05.14 3:02.73 3:02.00 6:04.73
2. BEYER Niclas

SE do 1300
3:20.95 3:20.91 3:19.06 6:39.97
+35.24
3. HORÁK Vladimír

SE do 1300
3:26.52 3:28.53 3:24.66 6:51.18
+46.45
4. LORENZ Cindy

SE do 1300
3:52.17 3:42.95 3:40.57 7:23.52
+78.79
SE do 1800
1. CIKÁN Radek

SE do 1800
2:58.97 2:59.73 3:04.46 5:58.70
2. HETZEL Jens

SE do 1800
3:13.34 3:12.12 3:14.04 6:25.46
+26.76
3. KUDRNA Miroslav

SE do 1800
3:18.57 3:17.60 3:14.77 6:32.37
+33.67
4. HUSÁK Jiří

SE do 1800
3:20.38 3:22.25 3:17.13 6:37.51
+38.81
SE nad 1800
1. ĎURDÍK Tomáš

SE nad 1800
2:50.14 2:50.48 2:49.27 5:39.41
2. PROCHÁZKA Milan

SE nad 1800
3:14.62 3:01.19 6:15.81
+36.4
3. DAVID Filip

SE nad 1800
3:21.09 3:20.43 3:17.03 6:37.46
+58.05
E1 4x4
1. PALME Kay

E1 4x4
2:38.73 2:37.34 5:16.07
2. LEV Martin

E1 4x4
2:41.58 2:40.25 5:21.83
+5.76
3. CEBE Robert

E1 4x4
3:18.26 3:06.51 6:24.77
+68.7
E1 do 1400
1. STEJSKAL Tomáš

E1 do 1400
2:43.71 2:44.89 5:28.60
2. JETENSKÝ Jiří

E1 do 1400
3:06.39 3:05.87 3:03.12 6:08.99
+40.39
3. TICHÝ Miroslav

E1 do 1400
E1 do 1600
1. ČECH Václav

E1 do 1600
3:05.50 3:05.11 3:04.64 6:09.75
2. GRIESSBACH Jens

E1 do 1600
3:08.77 3:05.99 3:05.47 6:11.46
+1.71
3. ŠÁTEK Jakub

E1 do 1600
3:21.17 3:17.98 3:14.84 6:32.82
+23.07
E1 do 2000
1. PUPS Pavel

E1 do 2000
2:47.97 2:49.95 2:49.69 5:37.66
2. JETMAR Martin

E1 do 2000
4:49.01 3:08.17 3:04.41 6:12.58
+34.92
3. PIŠTA Michal

E1 do 2000
3:56.17 4:09.75 8:05.92
+148.26
E1 do 900
1. NOVÁK Petr ml.

E1 do 900
3:29.92 3:32.40 7:02.32
2. NOVÁK Petr

E1 do 900
3:35.87 3:37.29 7:13.16
+10.84
3. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
3:43.15 3:41.18 3:44.08 7:24.33
+22.01
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
2:46.80 2:47.79 5:34.59
2. KOLČAVA Radek

E1 nad 2000
2:54.97 2:52.13 5:47.10
+12.51
3. FELCMAN David

E1 nad 2000
2:56.87 2:56.10 2:56.14 5:52.24
+17.65
4. FRANC Jiří

E1 nad 2000
3:01.96 3:01.62 2:59.14 6:00.75
+26.17
5. ALTMAN David

E1 nad 2000
3:10.96 3:11.98 6:22.94
+48.35
Formule/prototypy
1. FISCHER Jakub

Formule/prototypy
2:42.93 2:41.66 2:41.13 5:22.79
2. NOVOTNÝ Milan

Formule/prototypy
2:49.23 2:48.55 2:50.39 5:37.78
+14.99
H do 1400
1. SKOŘEPA Jan

H do 1400
2:56.03 2:57.32 5:53.35
2. ŠINÁGL Milan

H do 1400
2:59.33 3:00.84 3:00.05 5:59.38
+6.03
3. KONIG Toni

H do 1400
3:26.60 3:23.33 3.20.93 6:44.26
+50.91
4. KARAS Kamil

H do 1400
H do 2000
1. KRÁL Ivo

H do 2000
2:36.07 2:36.20 5:12.27
2. BLAŽEK Jan

H do 2000
2:50.39 2:51.01 2:49.14 5:39.53
+27.26
3. MOSCATO Paolo

H do 2000
2:52.19 2:49.49 5:41.68
+29.41
4. VAVRUŠKA Jiří

H do 2000
3:01.11 2:59.79 2:59.08 5:58.87
+46.6
H do 1600
1. ANDRYS František

H do 1600
3:29.19 3:02.56 3:03.17 6:05.73
H nad 2000
1. PARTSCH Kevin

H nad 2000
2:51.30 4:11.25 2:51:05 5:42.35
2. WEIG Alexander

H nad 2000
3:02.64 2:58.43 2:54.08 5:52.51
+10.16
3. LORENZ Thomas

H nad 2000
3:09.92 3:13.08 6:23
+40.65
4. THOMAS Marcel

H nad 2000
3:23.20 3:27.73 3:24.12 6:47.32
+64.97

Absolutní výsledky