Triola

Hradiště - Rusová2. 6. 20189 dní do závodu | Přihlášky
DE EN
 

Celkové bodování 2016

Výsledky podle tříd | 16. 9. 2017

Absolutní výsledky

SE do 1800
1. CIKÁN Radek

SE do 1800
2:48.39 2:42.72 2:40.72 5:23.44
2. HETZEL Jens

SE do 1800
3:00.91 2:51.51 2:47.15 5:38.66
+15.22
3. KUDRNA Miroslav

SE do 1800
2:58.09 2:51.19 2:48.35 5:39.54
+16.1
4. HUSÁK Jiří

SE do 1800
3:01.65 3:05.04 2:57.73 5:59.38
+35.94
SE nad 1800
1. ĎURDÍK Tomáš

SE nad 1800
2:42.54 2:41.37 2:36.43 5:17.80
2. PROCHÁZKA Milan
Opel racing
Opel astra OPC
SE nad 1800
2:43.84 2:44.11 2:37.8 5:21.64
+3.84
E1 4x4
1. PEŠEK Vladimír

E1 4x4
2:26.73 2:25.05 2:36.65 4:48.65
E1 do 1400
1. JURKA Milan

E1 do 1400
2:34.85 2:34.10 2:34.13 5:08.23
2. JETENSKÝ Jiří

E1 do 1400
2:51.79 2:56.97 2:46.84 5:38.63
+30.4
E1 do 1600
1. PEŠEK Tomáš

E1 do 1600
2:37.17 2:35.39 5:12.56
2. ČECH Václav

E1 do 1600
2:46.57 2:46.15 9:10.24 5:32.72
+20.16
E1 do 2000
1. PIŠTA Michal

E1 do 2000
2:26.21 2:24.67 2:21.88 4:46.55
2. ŠŤÁSTKA Jiří

E1 do 2000
2:58.39 2:53.01 2:47.35 5:40.36
+53.81
E1 do 900
1. NOVÁK Petr

E1 do 900
3:16.40 3:11.59 3:07.21 6:18.80
2. NOVÁK Petr ml.

E1 do 900
3:19.61 3:13.60 3:06.57 6:20.17
+1.37
3. BLAŽEK Vladimír

E1 do 900
3:15.98 3:13.03 3:10.85 6:23.88
+5.08
E1 nad 2000
1. PIŠTA Martin

E1 nad 2000
2:29.98 2:36.65 5:06.63
2. FRANC Jiří

E1 nad 2000
2:39.86 2:37.90 2:34.78 5:12.68
+6.05
3. ALTMAN David

E1 nad 2000
2:56.87 2:50.82 5:47.49
+40.86
H do 1400
1. SKOŘEPA Jan

H do 1400
2:39.09 2:37.72 2:37:04 5:14.76
2. ŠINÁGL Milan
JM ŠKODA TEAM
Škoda 125
H do 1400
2:50.68 2:49.97 2:45.25 5:35.22
+20.46
H do 2000
1. KRÁL Ivo

H do 2000
2:18.87 2:20.71 4:39.58
2. MOSCATO Paolo

H do 2000
2:26.83 2:25.32 2:28.59 4:52.15
+12.57
3. BLAŽEK Jan

H do 2000
2:29.81 2:30.09 4:59.09
+19.51
H do 1600
1. ČÍŽEK Jiří

H do 1600
3:05.03 2:55.36 6:00.38
H nad 2000
1. PARTSCH Kevin

H nad 2000
3:13.52 3:09.65 6:23.17
2. THOMAS Marcel
Opel racing
Opel kadett
H nad 2000
3:30.84 3:24.40 6:55.24
+32.07

Absolutní výsledky